منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۲
شناسه خبر: 235315
گروه :خبر
40741

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه تصور آنکه دوران پسابرجام و برداشته شدن تحریم ها مشکلات اقتصادی کشور را حل می کند اشتباه است، افزود:خروج از بحران با تکیه بر قدرت درونی در حوزه های اقتصاد مقاومتی محقق می شود.

منصور آرامی، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با بیان اینکه تحریم ها و مدیریت داخلی مشکلاتی را برای کشور بوجود آورده بود، گفت:نباید تصور شود که در دوران پس از تحریم و برجام بدون اجرای قوانین و ضوابط اتفاقی رخ می دهد .

 

 

 

 

وی اظهار کرد: برداشته شدن تحریم ها فضای مناسبی را برای اجرای اهداف اقتصادی است لذا باید به اصول اقتصادی پایبند باشیم و آن را دنبال کنیم.

 

 
آرامی با تاکید به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی افزود:این تقکر که در دوران پسابرجام و برداشته شدن تحریم ها مشکلات اقتصادی کشور را حل می کند اشتباه است.

 

 
وی تصریح کرد: اگر به برداشته شدن تحریم ها پس از برجام ساده نگاه شود فقط وارد کننده خواهیم بود لذا باید مسائل اقتصادی با دقت و کارشناسی شده دنبال شود.

 

 
نماینده مردم بندرعباس در مجلس با بیان اینکه خروج از بحران با تکیه بر قدرت درونی در حوزه های اقتصاد مقاومتی محقق می شود، بیان داشت:نباید منابع ملی به صورت خام فروخته شود که در این صورت برداشته شدن تحریم ها تاثیر در رونق اقتصادی ندارد.

 

 
وی با اشاره به اینکه تحول در اقتصاد نیازمند اقدامات اساسی است، اظهار کرد: دولت مردان، مردم و تمام کسانی که در عرصه اقتصادی فعالیت دارند باید سیاست هایی را که در اقتصاد مقاومتی بیان شده مد نظر قرار دهند.

 

 

 

 

 

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه اقتصاد تک محصولی یا نفتی کمکی به رونق اقتصای نمی کند، خاطر نشان کرد: باز بودن درهای کشور تحول در اقتصاد را بهمراه دارد که اگر تولید کنار گذاشته شود کمکی به رشد اقتصادی نمی کند.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر