منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۹
شناسه خبر: 304241
گروه :خبر
139410021455585786772094

نائب رییس اتاق بازرگانی بندرعباس بیان کرد: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در هرمزگان در حد شعار بوده و در سالهای اخیر شاهد تعلیق شهرک های صنعتی و کارخانه ها همچنین اخراج بسیاری از کارکنان بخشهای مختلف بوده ایم.

محمد رضا صفا، نائب رییس اتاق بازرگانی بندرعباس در گفتگو با خبرنگار  هرمز با اشاره به برنامه دولت برای حذف یارانه 24میلیون از افراد جامعه گفت: با قطع کردن یارانه نقدی افراد جامعه باید در بخش صنعت، تولید پرداخت شود تا با پرداخت هزینه های جانبی تولید کارخانه ها افزایش یابد که موجب کاهش هزینه تولید شده و زمینه اشتغال بیشتری فراهم شود.

 

وی با بیان اینکه پرداخت یارانه تولید، قیمت تمام شده کارخانه های تولیدی را پایین می آورد، اظهار کرد: ایجاد گسترده اشتغال در جامعه ، جذب سرمایه گذار برای تاسیس زیربنای کشورمی شود.

 

صفا با اشاره به رکود اقتصادی و ناهماهنگی دستگاهها در استان هرمزگان در زمینه اقتصاد مقامتی تصریح کرد:اتاق بازرگانی و صنعت و معدن در بحث شورای گفتگو مبنا و دبیر اجرای اقتصاد مقاومتی است.

 

نائب رییس اتاق بازرگانی بندرعباس افزود: سیاست های اقتصاد مقاومتی در هرمزگان در حد شعار بوده و در سالهای اخیر شاهد تعلیق شهرک های صنعتی و کارخانه ها همچنین اخراج بسیاری از کارکنان بخشهای مختلف بوده ایم.

 

وی یادآور شد: در سالهای اخیر بنگاههای اقتصادی بسیاری به وسیله بانکها پلمب شده اند که دولت به جای حمایت از صاحبان صنایع نسبت به تعطیلی کارخانه ها و واحدهای تولیدی اقدام کرده و به جای بازخواست از درآمدهای کلان سراغ مراکز تولیدی رفته است.

 

نائب رییس اتاق بازرگانی بندرعباس با بیان اینکه مجموعه نظارتی استان اقدامات مناسبی دارند، تاکید کرد:هرمزگانی ها انسان هایی صبور و مظلوم هستند که هر ساله در زمینه صنایع دریایی و کشاورزی خسارات سنگینی را متحمل هستند تاوان مظلومیت خود را پرداخت می کنند.

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان