منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۱۳
شناسه خبر: 218822
گروه :خبر
81315170-5955413

فرمانده ناحیه سپاه حاجی آباد گفت: اردوهای حوزه بسیج دانش آموزی شهید عباس زاده، در مدارس حاجی آباد با حضور100 نفر از بسیجیان برگزار شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، سرگرد امیری کیا در مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی بسیج دانش آموزی د با بیان اینکه اردوهای جهادی برای رضایت خداوند و تهذیب نفس برگزار می شود، گفت: در اردوهای جهادی، تنها بخشی از فرهنگ بسیجی شامل کمک به مردم و مردم داری، محرومیت زدایی و روحیه تعامل، در جامعه نهادینه می شود.

IMG_0091

امیری کیا بیان داشت: غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، شناسایی، هدایت و بکارگیری قابلیت ها، توانمندی ها، تجربیات، تخصص، افزایش دلبستگی دانش آموزان به فضای آموزشی، مشارکت دانش آموزان در حفظ و نگهداری فضاهای گروهی، آشناکردن دانش آموزان با فرهنگ کار و تلاش و فعالیت های دسته جمعی از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

IMG_0098

وی با بیان اینکه جهاد سازندگی حرکتی مقدس در مسیر شکوفایی اقتصادی و خودکفایی است، بیان کرد: جوانان شرکت کننده در این طرح، کمک به هم نوع و نیازمندان را فرا می گیرند و جوانانی مخلص و متعهد برای نظام مقدس تربیت می شوند.

IMG_0066

وی با اشاره به برگزاری سه اردوی جهادی و طرح هجرت در تابستان 94 توسط دانش آموزان بسیجی شهرستان، خاطرنشان کرد: اردوهای حوزه بسیج دانش آموزی شهید عباس زاده، در مدارس حاجی آباد با حضور100 نفر از بسیجیان برگزار شده است.

امیری در خصوص اقدامات انجام شده در این اردوها گفت: بهسازی و زیباسازی مدارس مهمترین اقدام انجام شده در اردوهای جهادی و طرح هجرت دانش آموزان بسیجی حاجی آباد بود.

IMG_0065

وی ادامه داد: برگزاری مراسمات مذهبی و عزاداری و همچنین سلسله جلسات حلقه های صالحین از دیگر اقدامات انجام شده در این اردوها بود.

فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهید عباس زاده در خصوص اقدامات انجام شده در اردوی جهادی روستای مزرعه فارغان گفت: در این اردوی 7 روزه، دانش آموزان بسیجی در کارهای فرهنگی و بهسازی مدارس فعالیت می کنند.

IMG_0048

وی افزود: دانش آموزان بسیجی  ضمن مرمت وتعمیر وفضاسازی مدرسه در زمینه های مختلف منجمله کلاسهای قرآن، نقاشی، و آموزش زبان و ریاضی عربی به دانش آموزان مقاطع پایین تر از خود  فعالیت می کنند.

  IMG_0050

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است