منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۲۸
شناسه خبر: 338254
گروه :خبر
عفاف

به مناسبت هفته حجاب و عفاف اجتماع بزرگ مدافعان حریم خانواده در جاسک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مکران نیوز؛به مناسبت هفته حجاب و عفاف اجتماع بزرگ مدافعان حریم خانواده در مسجد امام علی (ع)جاسک برگزار شد.

 

محمد دهقانی استاد حوزه و دانشگاه در این مراسم اظهار کرد: دین اسلام، در قالب آیات و روایات و معرفی الگو، راه و رسم پوشش را برای زنان ترسیم نموده است. و شارع مقدس اسلام، برای حفظ انسانها، از آفات و خطرات فردی و اجتماعی و برای اینکه تا ابد مزین به گوهر عفت باشند، پاسبانی در وجود آنان به نام فطرت نهاده است.

 

وی افزود: هدف از ایجاد شبکه های فارسی زبان هدف قرار دادن عنصر خانواده و در راس آن زن خانواده است و با هزینه های هنگفتی که مصروف این امر می نمایند سعی در عادی نمودن روابط بین زن و مرد نامحرم را دارند و در نهایت به دنبال تغییر باورهای مردم می باشند .

 

اجتماع

دهقانی خاطر نشان کرد: جنگ نرم دشمن یعنی استفاده دقیق و طراحی شده از تبلیغات و دیگر اعمالی است که منظور اصلی آن تاثیرگذاری بر عقاید، احساسات، تمایلات و رفتار خانواده ایرانی باشد.

 

این همایش همچنین با برنامه های تجلیل از الگوی حجاب برتر ادارات ، اهدای هدیه به مقالات برتر ، اجرای سرود دختران و غبار روبی گلزار شهدا همراه بود .

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است