منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۵
شناسه خبر: 291071
گروه :خبر
669580

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در جمع اعضای کنگره “بوشهر دو قرن مقاومت” با بیان اینکه استان بوشهر ژن مبارزه با استعمار دارد تاکید کرد: غیر ممکن است بگذاریم در استان بوشهر کنسولگری انگلیس تشکیل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در نشست با اعضای کنگره بین المللی «بوشهر دو قرن مقاومت» در برابر استعمار گفت: تاریخ مقاومت استان بوشهر قدمت 500 ساله و با آمریکا 220 ساله دارد و در مقطعی از تاریخ، مردم این استان در مقابل پرتغالی ها ایستادند و از سرزمین خود دفاع کردند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تاکید کرد: باید تاریخ مقاومت بوشهر در برابر استعمارگران که ریشه مقاومت این استان است بازیابی شود و نیز تلخی و شیرینی های مقاومت بررسی شود؛ هرگز نباید در تاریخ متوقف شویم بلکه بایستی از این تاریخ عبرتی برای زمان حال خود گرفت.

دشمن به دنبال نفوذ در مراکز تصمیم ساز و تصمیم گیر کشور

وی در ادامه سخنان خود به مساله «نفوذ» اشاره کرد و با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها بر این موضوع تاکیدات فراوانی داشته اند بیان داشت: مساله نفوذ در زمان کنونی بر همگان آشکار است و اخیراً در بسیاری از مکان ها علیه کاندیداها در انتخاباتی که گذشت نشست هایی گرفته شد و نیز در بسیاری از جاها دنبال تبدیل رأی و نفوذ در مراکز تصمیم ساز و تصمیم گیر کشور بودند.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: دشمن متوجه شده است که نمی تواند از طریق صف به مبارزه با مردم ایران بپردازد بنابراین قصد دارد در ستادهای اصلی کشور همچون مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری و حتی دانشگاه ها و لایه های دانشجویی و قشر مذهبی نفوذ کند.

مقاومت به عنوان نماد ایران اسلامی در مبارزه با استعمار

امام جمعه بوشهر با تاکید حفظ نماد مقاومت به عنوان نماد ایران اسلامی در رابطه با مبارزه با استعمار گفت: بایستی مقاومت در برابر استعمار بیگانگان را حفظ، بروز و فوق روز کنیم و برای برنامه هایی که استعمارگران در آینده دارند از اکنون پیش بینی های لازم و راهکارهای مقابله با آن داشته باشیم که این کار نیاز به اتاق فکر دارد.

«نفوذ» آغاز استراتژی راهبردی براندازانه که به دنبال براندازی فوق نرم است

نماینده مقام معظم رهبری در استان نفوذ را آغاز استراتژی راهبردی براندازانه که به دنبال براندازی فوق نرم است عنوان کرد و گفت: در براندازی سخت از طریق نظامی و براندازی نرم به صورت فرهنگی و سیاسی آشکار است اما براندازی فوق نرم به صورت فوق پنهان صورت می گیرد.

وی با تاکید براینکه دشمن به دنبال براندازی فوق نرم است تاکید کرد: نفوذ و براندازی فوق نرم استکبار علیه ایران پروژه دشمن است به همین دلیل بایستی جبهه ضد نفود تشکیل دهیم و با تمام توان پشت مقام معظم رهبری باشیم و با توطئه ها مقابله کنیم.

هدف اصلی دشمن نفوذ و براندازی فوق نرم جهان استکبار علیه ایران

امام جمعه بوشهر هدف اصلی دشمن را نفوذ و براندازی فوق نرم جهان استکبار علیه ایران دانست.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به ولایتمداری مردم استان بوشهر اظهار داشت: مردم استان بوشهر همواره پشتیبان مقام معظم رهبری بودند و نخواهند گذاشت که رهبرشان لحظه ای فکر کند که تنها است و این را در تاریخ خود در مبارزه با آمریکا و انگلیس نشان داده است.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه دشمن به وسیله نفوذ به دنبال کم کردن اعتقادات مردم در دفاع ارزش ها، نظام و ولایتمداری است تصریح کرد: این محال است که آمریکا و انگلیس بتوانند این کار را در کشور به ویژه در استان بوشهر انجام دهند و برگزاری اینگونه همایش ها آتش برافروخته آنها را خاموش خواهد کرد.

استان بوشهر ژن مبارزه با استعمار دارد

وی با بیان اینکه استان بوشهر ژن مبارزه با استعمار دارد تاکید کرد: غیر ممکن است بگذاریم در استان بوشهر کنسولگری انگلیس تشکیل شود.

آیت الله صفایی بوشهری اضافه کرد: انگلیس هرجا به عنوان استعمار رفته در آن مکان استضعاف ایجاد کرده و به دنبال محقق کردن اهداف پلید خود بوده است.

وی بر لزوم شناخت جریان نفوذ و تبیین راهکارهای مقابله با آن تاکید کرد و گفت: کوچکترین امتیاز به آمریکا و انگلیس بزرگترین خطر ایجاد می کند زیرا آنها از کوچکترین منفذ بزرگترین استفاده ها را می کنند.

در ابتدای این نشست نیز سردار فتح الله جمیری فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به بیان توضیحاتی پیرامون همایش سال گذشته بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار پرداخت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند