منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۷:۲۹
شناسه خبر: 193591
گروه :خبر
unnamed

مدیرعامل راه آهن از اتمام پروژه ATC و تراک بندی در محور هرمزگان تا پایان سال ۹۴ خبر داد و اعلام کرد: با اجرایی شدن این مهم میزان حمل بار از ۱۵ میلیون تن به ۴۵ میلیون تن در سال افزایش خواهد یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه آهن هرمزگان ؛محسن پورسیدآقایی، مدیرعامل راه آهن در حاشیه بازدید از کارخانجات گل گهر گفت: با توجه به سیاست ها وبرنامه های تدوین شده  حمل بار باید از طریق راه آهن انجام شود.
وی افزود:باید جابه جایی بار در جاده ها به حداقل رسیده و به سمت ریل برود و این اتفاق در مورد معادن و کارخانجاتی که محصولات فولادی و صنعتی تولید می کنند بیشتر جای فعالیت دارد.
پورسیدآقایی با اشاره به توافقات صورت گرفته با متولیان شرکت گل گهر تصریح کرد: طی مذاکرات صورت گرفته مقرر شد تا این شرکت اقدام به خرید ۴۰۰دستگاه واگن کرده و به ازای این اتفاق شرکت راه آهن در موضوع حق دسترسی تخفیفات ویژه ای را برای آن در نظر بگیرد.
مدیرعامل راه آهن از اتمام پروژه ATC و تراک بندی در محور هرمزگان تا پایان سال ۹۴ خبر داد و خاطرنشان کرد: با اجرایی شدن این مهم میزان حمل بار از ۱۵ میلیون تن به ۴۵ میلیون تن در سال افزایش خواهد یافت.

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی