منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۱
شناسه خبر: 242909
گروه :خبر
image485836

استاد روابط بین الملل گفت: این اتفاق قطعا در ادامه موضوع اسلام هراسی اثرات بلند مدتی خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا دکتر محسن جلیلوند استاد روابط بین الملل در ؛ پیرامون حملات مرگبار تررویستی در فرانسه ضمن تشریح علل این حادثه به بررسی اثرات آن پرداخت.

 

وی ضمن اشاره به حملات علیه داعش از سوی چند کشور گفت: با توجه به بافت جمعیتی فرانسه و نفوذ سنتی این کشور در لبنان و سوریه اکنون فرانسه مورد این حمله قرار گرفته است.

 

جلیلوند خاطرنشان کرد داعش دست پرورده سرویس های اطلاعاتی منطقه و بین المللی است و این حمله آن هم بعد از ماجرایی سقوط هواپیمای روسی، می تواند بازی سرویس های اطلاعاتی شرق و غرب باشد و به نظر می رسد داعش به تنهایی توان چنین کاری را نداشته باشد.

 

وی با ذکر این موضوع که با این حادثه جامعه مسلمان فرانسه و اروپا تحت فشار قرار خواهند گرفت گفت: این موضوع روی مسئله آوارگان نیز تاثیر گذار خواهد بود.

 

استاد روابط بین الملل افزود: این اتفاق قطعا در ادامه موضوع اسلام هراسی اثرات بلند مدتی خواهد داشت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است