منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۳
شناسه خبر: 293861
گروه :خبر
13940404104124984984982

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس با اشاره به روزهای پایانی سال و بمناسبت فرارسیدن ایام نوروز گفت: نصب و نوسازی تجهیزات ترافیکی مورد نیاز سطح شهر را در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمدرضا کهوری، مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس گفت: تجهیزات کنترل ترافیک، رسانه‌هایی هستند که از طریق آنها مهندسین حمل و نقل با رانندگان ارتباط برقرار می‌کنند.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک تصریح کرد: تمامی قوانین مقررات و دستورالعمل‌های عملی و عملیاتی باید از طریق استفاده از این ابزار منتقل شوند که یکی از این ابزارها تابلو‌های ترافیکی و راهنمای مسیر می باشند.

وی افزود: سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس با هدف تلاش برای بهبود عبور و مرور در شهر و به منظور جابجایی ایمن، سریع و راحت مسافران نوروزی و شهروندان، از ابتدای اسفندماه سال جاری اقدام به نصب و نوسازی تجهیزات ترافیکی در مبادی ورودی و مناطق پرترافیک سطح شهر نموده است.

کهوری اظهار کرد: عملیات اجرایی خط  کشی، تابلوگذاری، ایمن سازی و سایر موارد ترافیکی و حمل و نقلی به صورت رسمی آغاز شده است.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک با اشاره به اهمیت تابلوهای راهنمای مسیر در ایام نوروز برای راهنمایی مسافران نوروزی، گفت: در این راستا نظافت و مرمت این تابلوها و علائم ترافیکی سطح شهر ، شست وشوی تابلوهای راهنمای مسیر و خط کشی های محوری وعابرپیاده،  ایمن سازی کمپ های گردشگری  ، ایمن سازی مبادی ورودی و خروجی شهر و مسیرهای پرتردد مانند بلوار ساحلی از جمله اقدامات ترافیکی مورد نظر برای فرا رسیدن سال نو است.

وی افزود: تعداد زیادی از تجهیزات ترافیکی معیوب شامل سرعت گیرهای پلاستیکی، جدا کننده های پلاستیکی و فلزی، استوانه های پلاستیکی،  بشکه ایمنی، گل میخ، تابلو های راهنمایی و رانندگی با تجهیزات نو جایگزین و نصب گردید.

کهوری خاطرنشان کرد: اجرای سرعتکاه آسفالتی در برخی از معابر طبق ابلاغ معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری در دستور کار سازمان و مناطق سه گانه شهرداری قرار گرفته است و عملیات اجرایی آن در حال انجام می باشد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی