منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲
شناسه خبر: 260389
گروه :خبر
sahansohrbihashtbandi1

فرمانده سپاه میناب با اشاره به ترسیم نقشه و دسیسه های دشمن برای به ثمر رساندن اهداف شوم خود در فتنه 88 گفت: بصیرت اتحاد و ولایتمداری مردم فتنه را در نطفه خفه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سرهنگ حبیب الله سهرابی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب در گفتگو با خبرنگار سیاسی میناب جنوب ،هدف اصلی دشمن از راه اندازی فتنه و خرابکاری در سال 88 را براندازی نظام و  ایجاد شکاف بین اتحاد مسلمانان برشمرد و افزود: دسیسه های شوم دشمنان با بصیرت ،  هوشیاری  و ولایتمداری ملت دفن شد.

 

سهرابی نهم دی ماه 88  را روز دفن فتنه و رسوایی فتنه گران عنوان کرد و گفت: فتنه ای که جز رسوایی و نام ننگ برای فتنه گران چیز دیگری باقی نگذاشت و مردم برای دفاع از آرمانهای اسلام و انقلاب حماسه عاشورایی خلق کردند.

 

وی تصریح کرد: دشمن برای ایجاد شکاف و رسوخ بین اتحاد و وحدت مسلمانان بعد از شکست در فتنه 88 تلاش و فعالیت خود را در حوزه های مختلف برای عملی ساختن اهداف خودشان بکار گرفته اند لذا دشمن بداند مردم آگاه و بصیربا پیروی از ولایت فقیه  هرگونه فتنه را در نطفه خفه خواهند کرد.

 

فرمانده ناحیه میناب اظهار کرد: افراد باید دائم نقشه  ها و اهداف دشمن را در هر عرصه فعالیت رصد ،شناسایی و جهت خنثی سازی آن اقدام فوری و اساسی انجام دهند.

 

وی بیان کرد: حماسه نهم دی‌ماه سال 88 نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که یکبار دیگر برای دفاع از ارزش‌های اسلام و نظام جمهوری اسلامی به میدان آمدند و فتنه را خنثی و فتنه گران را رسوا نمودند.

 

سهرابی بیان کرد: فتنه 88 برخلاف تصور  و نقشه دشمن ،بصیرت ،شناخت و آگاهی مردم نسبت به فتنه گران بیشتر کرد  و اتحاد بین ملت ها از هر سو قوی و قویتر نمود.

 

وی خطاب به استکبار و جهانیان گفت: امروزه با بصیرت و آگاهی کامل نقشه های فتنه گران رصد می شود و این  را هم بدانند که اتحاد مسلمانان دژ محکمی در برای هر نوع فتنه و دسسیسه دشمن خواهد بود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی