منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۶
شناسه خبر: 342296
گروه :خبر
IMG_0100

فرمانده سپاه حاجی آباد بیان کرد: اتحاد و تعامل دستگاه های اجرایی مخصوصا شورای تامین شهرستان در پیشبرد اهداف عالی نظام موثر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم،  امیری کیا، فرمانده سپاه حاجی آباد در دیدار با فرماندار این شهرستان با تاکید بر لزوم خدمت رسانی صادقانه به مردم گفت: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را توفیق الهی دانسته و بر لزوم خدمت رسانی صادقانه به مردم تاکید کردند.

فرمانده سپاه حاجی آباد با اشاره به دامنه نفوذ و گستردگی نیروهای بسیج در منطقه اظهار کرد: سپاه با توجه به حجم بالای مخاطبین و جامعه هدف که در اختیار دارد آماده همکاری  در زمینه های مختلف اعم از محرومیت زدایی، اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی و سایر موارد با سایر نهادهای دولتی است.

امیری کیا اتحاد و تعامل دستگاه های اجرایی مخصوصا شورای تامین شهرستان را در پیشبرد اهداف عالی نظام موثر دانست و تصریح کرد: هدف همه  مجموعه های مختلف یکسان و  آن هم ترقی و آبادانی کشور می باشد که لازمه آن اتحاد و همدلی لست.

در ادامه جهانگیری، فرماندار جدید حاجی آباد نیز با اذعان به نقش سپاه و بسیج در عمران و آبادنی کشور بیان کرد: نقش بی بدیل و سازنده سپاه در عرصه های مختلف بر کسی پوشیده نیست و در اجرای سیاست های کلی نظام تعامل و همبستگی حرف اول را می زند.

فرماندار حاجی آباد از حضور پاسداران در مراسم معارفه تشکر نموده و تأکید کرد: سپاه و بسیج بازوان نظام و دولت بوده و فرهنگ سازی بهتر در سطح شهرستان با همکاری بسیج به بهترین نحو ممکن انجام خواهد شد.

جهانگیری خاطرنشان کرد: شرط اینکه انقلاب اسلامی با قدرت با همان شعارها و ارزشهایی که برای آن بوجود آمد راه خود را ادامه دهد این است که مردم با وحدت کلمه و با اطاعت محض از مقام معظم رهبری از آرمانهای انقلاب دفاع کنند تا از آسیب دشمنان در امان باشند.

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان