منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۳
شناسه خبر: 365445
گروه :خبر
img-20161202-wa0021

مردم همیشه در صحنه قشم همزمان با یوم الله ۱۳ آبان، با شعارهای انقلابی و حمایت از آرمان های بلند انقلاب، فریاد خشمگینانه خود علیه استکبار جهانی را طنین انداز کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از قشم آزاد ،فرماندار شهرستان قشم در مراسم پایانی راهپیمای  یوم الله ۱۳ آبان،در صحن امامزاده سید مظفر (ع) شهر قشم طی سخنانی گفت: پیر میکده عشق حضرت امام خمینی (ره) از ۱۳ آبان به عنوان انقلاب دوم ملت ایران یاد کرد و این نشان مهمی از اهمیت این روز دارد.
علیرضا نصری افزود: اتفاقات مهم ۱۳ آبان شامل تبعید حضرت امام (ره)، کشتار دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا،وجه مشترک استکبار ستیزی بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران را به اثبات می رساند.
وی از امید به عنوان نماد دیگری از استکبار ستیزی ملت شریف ایران نام برد و اظهار کرد: آمریکا و وایادی استکبار در پی ایجاد یاس و ناامیدی بین اقشار جامعه ایران هستند اما رهبر معظم انقلاب، دولت و مردم با اقتدار و امید به آینده در پی ساختن ایرانی آباد و موفق هستند.
فرماندار شهرستان قشم، موفقیت ایران در هشت سال دفاع مقدس، پیروزی سترگ هسته ای، حرکت ملت در مسیر اقتصاد مقاومتی را نیز از وجوه مشترک ایرانیان در مبارزه با کشورهای استکباری برشمرد و گفت: مردم ایران همیشه برای عزت، استقلال، آزادی و موفقیت خود در برابر جبهه استکبار ایستاده و این رمز مهم موفقیت ما در دنیا است.
در پایان مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان قطعنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قرائت شد که با تکبیر مردم مورد تائید قرار گرفت و آدمک اوباما و پرچمهای آمریکا و اسرائیل نیز به آتش کشیده شد.
بر اساس این گزارش مردم ولایتمدار در جای جای جزایر قشم و هرمز با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان مناسبتهای این روز بزرگ را گرامی داشتند و بر مبارزه با استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار  تاکید کردند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت