منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۵
شناسه خبر: 206513
گروه :خبر
13940502000261_PhotoA

متعاقب جمع‌بندی مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵، وزارت خزانه‌داری انگلیس با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که اتحادیه اروپا شرکت «پتروپارس» را از لیست تحریم‌های خود خارج کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، وزارت خزانه‌داری انگلیس روز چهارشنبه (دیروز) بیانیه‌ای را صادر کرد و اعلام کرد که شرکت پتروپارس از لیست تحریم‌های اتحادیه اروپا خارج شده است.

در این بیانیه آمده است که شرکت عملیات و مدیریت پتروپارس و شرکت با مسوولیت محدود مهندسی منابع پتروپارس از لیست تحریم‌ها حذف شده است.

در جزئیات این بیانیه‌ آمده است که در ۲۲ ژوئن ۲۰۱۵، حکم دادگاه عمومی ۵ مه ۲۰۱۵ اتحادیه اروپا درباره شرکت پتروپارس ایران و غیره در نشریه رسمی اتحادیه اروپا به چاپ رسید.

این بیانیه می‌افزاید، حکم صادر شده، محدودیت‌های اتحادیه اروپا علیه شرکت عملیات و مدیریت آریا کیش پتروپاس و شرکت کیش مهندسی منابع پتروپارس را ملغی می‌کند.

طبق این گزارش، به مدت دو ماه و ۱۰ روز برای حکم مربوطه درخواست تجدیدنظر مطرح نشد و بنابراین حکم حذف این شرکت از لیست تحریم‌ها اجرایی می‌شود.

این بیانیه می‌افزاید، در نتیجه حکم مربوطه، شرکت عملیات و مدیریت آریا کیش پتروپارس و شرکت کیش مهندسی منابع پتروپارس دیگر در لیست تحریم‌های اتحادیه اروپا قرار ندارند و دارایی‌های آنها دیگر مسدود نیست.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است