منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۶
شناسه خبر: 200589
گروه :خبر
13940319000766_PhotoA

شورای اتحادیه اروپا در پایگاه رسمی خود اعلام کرد، به منظور فرصت دادن به مذاکرات کنونی با هدف دستیابی به یک راه حل بلندمدت در مورد برنامه هسته ای ایران، این شورا، تعلیق اقدامات محدودکننده علیه ایران را تا دهم جولای تمدید کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شورای اتحادیه اروپا در پایگاه رسمی خود اعلام کرد، تعلیق تحریم های ایران تا تاریخ 10 جولای تمدید شده است.

به گزارش فارس، بر اساس توافق 24 نوامبر 2013، اتحادیه اروپا برخی از تحریم های علیه ایران را به حالت تعلیق درآورد که این روند در جریان مذاکرات چند بار تمدید شد و از آنجایی که مذاکرات همچنان ادامه دارد، شورای اروپا، اجرای این تحریم ها را تا تاریخ دهم جولای به حالت تعلیق نگاه خواهد داشت.

ایران و گروه 1+5 در حال مذاکره بر سر برنامه هسته ای ایران هستند و ضرب الاجل این مذاکرات تا پایان روز چهارشنبه، بامداد پنج شنبه تمدید شده است.

در ابلاغیه شورای اروپا آمده است، به منظور فرصت دادن به مذاکرات کنونی با هدف دستیابی به یک راه حل بلندمدت در مورد برنامه هسته ای ایران، این شورا، تعلیق اقدامات محدودکننده مورد توافق در برنامه اقدام مشترک در تاریخ 24 نوامبر 2013 را تا دهم جولای تمدید کرده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است