منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۷
شناسه خبر: 201603
گروه :خبر
13940329000085_PhotoA

اتحادیه اروپا تعلیق تحریمهای ایران بر اساس برنامه اقدام مشترک را تا ۱۳ جولای(۲۲ تیرماه) تمدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، اتحادیه اروپا تعلیق تحریمهای ایران بر اساس برنامه اقدام مشترک را تا ۱۳ جولای(۲۲ تیرماه) تمدید کرد.

اتحادیه اروپا و آمریکا پیش از این نیز به دلیل به نتیجه نرسیدن مذاکرات هسته ای و تمدید آن مجبور شدند برنامه اقدام مشترک را چند بار تمدید کنند.

ایران و ۱+۵ در وین برای دستیابی به توافق جامع در حال رایزنی هستند. محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران امروز جمعه گفت که این مذاکرات احتمالا تا یک شنبه به طول خواهد انجامید.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است