منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰
شناسه خبر: 343219
گروه :خبر
tahajom2

کارشناس حقوق خصوصی با بیان اینکه دشمن به دنبال ابتذال فرهنگی جوانان است،اظهار کرد:دشمن به دنبال دگرگون کردن باورهای جامعه و خصوصا باورهای جوانان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سیده فاطمه حسینی کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در گفتگو با خبرنگار هرمز علت بدحجابی و پوشش های نامناسب زنان و مردان را در جامعه  پیروی از فرهنگ وارداتی غرب و راهکارهای استعمار برای نابودی نیروی فعال و پویایی جامعه اسلامی دانست  و گفت : بی حجابی راهکار استعمار برای نابودی جوانان، برای نابودی سی میلیون جوان روز و شب برای اخلاق و فکر و عقیده و ایمان جوان ما در حاب برنامه ریزی ریزی هستندمسئولین هوشیار باشند  .

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در دنیا ، سر  رشته فرهنگ دست عده ای است که آن ها چگونگی لباس و پوشش و کیفیت زندگی و نشست و برخاست و اخلاق و معرفت را برای انسان های بی گناه و بی خبر در سرتاسر عالم رقم می زنند و تعیین سرمشق می کنند .

 کارشناس حقوق خصوصی بندرعباس با اشاره به نفوذ فرهنگی غرب بر جوامع اسلامی ادامه داد: اگر ما باید بتوانیم خود را از سرایت موج مسموم و نفوذ فرهنگی دشمن حفظ کنیم تا بتوانیم مستقل باشیم و  ولی اگر نتوانیم و تحت تاثیر فرهنگ بیگانه و نفوذ دشمن قرار بگیریم ملتی خواهیم بود وابسته و اسیر که دشمن به دنبال همین است باید هوشیار بود و درست و به موقع عمل کرد.

حسینی بیان کرد: دشمن به دنبال ابتذال فرهنگی جوانان است مسئولین باید هوشیار تر باشند و با برنامه ریزی صحیح تر  جوانان را هدایت کنند و این بی برنامه بودن و باری به هرجهت به ضرر ما تمام می شود ما نباید اجاره بدهیم صفای محیط ناب اسلامی از بین برود ، دستگاه های فرهنگی  ما باید عیوب فرهنگ غربی را به جوانان گوشزد کنند .

وی خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال دگرگون کردن باورهای جامعه و خصوصا باورهای جوانان است  آن ها برای سی میلیون جوان ما روز و شب در حال برنامه ریزی هستند دشمن به دنبال این است که جوانان ما را به یک نسل بی خاصیت تبدیل کند ، متولیان فرهنگی جامعه و دلسوزان باید به فکر جوانان باشند و با  برنامه ریزی صحیح و حساب شده برنامه های دشمن را خنثی کنند ان شاء الله .

انتهای پیام /

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است