منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳
شناسه خبر: 365542
گروه :خبر
1440488456_picture%20511

فرماندار شهرستان بندرعباس دانش آموزان را آینده سازان ایران اسلامی خواند که با ادامه دادن آرمان های امام خمینی آینده ایران را خواهند ساخت.

احمد پویافر فرماندار شهرستان بندرعباس در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی هرمز گفت:  پیام 13آبان فریاد همیشگی ملت قهرمان ایران علیه آمریکا و استکبار جهانی است.13 آبان سال 57 با تسخیر لانه جاسوسی همه سازو کارهای جاسوسی آمریکا را بهم زدند و نماد استکبار ستیزی از آن روز شکل تازه ای گرفت.

وی افزود: 13 آبان آنقدر در تاریخ انقلاب بزرگ بود که امام خمینی (ره) از آن به عنوان انقلاب دوم نام بردند و این حرکت که توسط قشر جوان و دانشجویان رقم خورد بسیار در دید امام ارزشمند و حائز اهمیت بود و این روز به عنوان روز استکبار ستیزی  علیه آمریکای جنایتکار جاودانه خواهد ماند.

فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: مردم، دانش آموزان، دانشجویان و آحاد ملت بزرگ ایران همیشه با حضور پر رنگ خودشان در راهپیمایی ها هم به استکبار و هم به ایادی آنها در منطقه نشان می دهند که ملت ایران بر آرمان های خود استوار ایستاده و از این آرمان های ارزشمند همواره دفاع خواهد نمود.

پویافر تصریح کرد: مردم ایران همواره گوش به فرمان رهبر انقلاب اسلامی، برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی در همه صحنه ها حضور فعال خواهند داشت و تا آخرین نفس پشتیبان ولی فقیه خود می مانند و در برابر هیچ قدرت مستکبری سر تعظیم فرود نخواهند آورد.

وی اظهار کرد: آینده ایران در دستان دانش آموزان ما می باشد و حضور پر شور این قشر در راهپیمایی 13 آبان نشان از این دارد که آینده سازان ما آینده کشور را با قدم نهادن در راه آرمان های امام خمینی(ره) خواهند ساخت.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت