منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۳۱
شناسه خبر: 275544
گروه :خبر
آیت+الله+جنتی

استاد حوزه علمیه بندرعباس اظهار کرد: اگر میخواهیم خط اصیل انقلاب را شناسایی کنیم باید عمار های رهبری را شناسایی کرد و آیت الله جنتی یکی از آن عمار هاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، حجت الاسلام والمسلمین هاشمی،استاد حوزه علمیه بندرعباس  با بیان اینکه  آیت الله جنتی استخوان خورد کرده این نظام و به عنوان یک سرمایه مهم برای کشور است، گفت: جنتی زندگی خودش را برای نظام گذاشته است و بخاطر حمایت از رهبری و انقلاب اسلامی آماج شدید ترین حملات ممکن قرار گرفته است.

 

هاشمی اظهار کرد: خطاب أین عمار مقام معظم رهبری اولاً به حضرت آیت الله جنتی و همه بچه های انقلابی نابی است که در دوران فتنه به دنبال حق بوده و راه را گم نمی کنند.

 

وی افزود: أین عمار گفتن رهبری باید بدن ما را به لرزه درآورد چون آن کلامی است که از سر تنهایی مولایمان سید علی(حفظه الله) سر داده شده است، چرا کار باید به جایی بکشد که رهبری به ما بگویند أین عمار؟

استاد حوزه و دانشگاه با معرفی شخصیت عمار عنوان کرد: عمار از امام علی(ع) هم مسن تر بودند، اما در تمام فتنه ها مانند جمل، صفین و نهروان مثل کوه پشت امام زمان خود بود.

هاشمی ادامه داد: خیلی ها به امام علی(ع) طعنه می زدند که پیرمرد ها دور او را گرفته اند و منظور شخص عمار بود و زمانی که رهبری می گویند أین عمار؟ یعنی من به همان پیرمرد عمار هم نیاز دارم، او کجاست؟

مدیرکل اوقاف هرمزگان با اشاره به مکر های دشمن اظهار داشت: دسیسه هایی که در دوران صدر اسلام خطاب به یاران امام و عمار می زدند حال خطاب به حضرت آیت الله جنتی در حال شکل گیری است.

وی در خصوص سلامت خانواده و زندگی آیت الله جنتی افزود: این گونه سلامت را متأسفانه ما کمتر در اصحاب انقلاب داریم.

هاشمی با تأکید به شناخت انقلاب اظهار داشت: اگر میخواهیم خط اصیل انقلاب را شناسایی بکنیم باید عمار های رهبری را شناسایی کرد که آیت الله جنتی یکی از آن عمار هاست.

هاشمی با بیان اینکه ما وظیفه داریم به فرموده امام(ره) از شورای نگهبان حمایت و حراست کنیم، تأکید کرد:  رئیس جمهور کشور اسلامی ما با شدید ترین الفاظ خطاب به شورای نگهبان کلماتی ناجوان مردانه را به شخص آقای جنتی نسبت می دهند و مجموعه تحت امر ایشان را زیر سئوال می برند.

وی گفت: ما به عنوان سرباز ولایت نسبت به حفظ و حراست از جایگاه شورای نگهبان و حضرت آیت الله جنتی مکلف شرعی هستیم و حمایت از ایشان حمایت از شجره طیبه طوبی انقلاب اسلامی است.

 

هاشمی با بیان اینکه  باید مراقب توطئه های دشمن باشیم، خاطرنشان کرد:باید با افتخار و بدون هیچ ترسی بر سر موضع خود بایستیم و از شورای نگهبان و آیت الله جنتی دفاع بکنیم.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است