منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۷
شناسه خبر: 252888
گروه :خبر
image225680
 

انتقاد امام جمعه اهواز از دعوت محکومین فتنه به دانشگاه شهیدچمران؛

آیت الله جزایری: چرا نزدیک انتخابات دست به کارهای افراطی می زنید؟

آیت الله جزایری با بیان اینکه داعشی ها درصدد خراب کردن چهره اسلام و پیامبر هستند تصریح کرد:چه جنایتی از این بالاتر که چهره اسلام و پیامبر خدا را داعشی ها اینگونه زشت به دنیا معرفی می کنند بدون شک داعشی ها کافر و مرتد هستند چرا که ضروریات اسلام را منکر هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در خطبه های این هفته نماز جمعه اهواز با اشاره به چگونگی تشکیل داعش اظهار داشت:با پشتیبانی و سردمداری حکام وهابی آل سعود و برخی دیگر از کشورهای منطقه مثل ترکیه این جریان مرموز و قبیح راه افتاد.

وی بیان اینکه شعار داعشی ها آدم کشی و خون ریزی است ادامه داد:اینها یک موجودات وحشی هستند که نظیرشان در تاریخ نبوده است داعشی ها جز خودشان ما بقی انسان ها را کافر و واجب القتل می دانند و برایشان شیعه و سنی و مسیحی فرقی ندارد.
آیت الله جزایری با بیان اینکه داعشی ها درصدد خراب کردن چهره اسلام و پیامبر هستند تصریح کرد:چه جنایتی از این بالاتر که چهره اسلام و پیامبر خدا را داعشی ها اینگونه زشت به دنیا معرفی می کنند بدون شک داعشی ها کافر و مرتد هستند چرا که ضروریات اسلام را منکر هستند.
وی با اشاره به حمایت های علنی عربستان و قطر از داعش ادامه داد:ترکیه نیز در حال غرق شدن در منجلاب داعش است آن از اقدامات نسنجیده اش در سوریه این هم از لشگرکشی اش به کشور مسلمان عراق.
آیت الله جزایری تصریح کرد: ترکیه بداند که اگر بخواهد به عراق آسیبی وارد کند یقین بداند دارد با دم شیر بازی می کند ما خیر ترکیه را می خواهیم و آنها را نصیحت می کنیم اما اگر لطمه ای به عتبات وارد شود آن وقت می گوییم “حب الحسین اجننی”
امام جمعه اهواز با اشاره به حضور میلیونی زائرین اربعین حسینی در کمال امنیت و بهترین نحو احسن خاطر نشان کرد:شما دیدید در ایام حج در منا چه مصیبت بزرگی رخ داد با اینکه جمعیت در حج کمتر از دو میلیون بود اما در زیارت امام حسین که بیش از 25 میلیون نفر بودند کوچکترین حادثه ای رخ نداد و در کمال آرامش و امنیت برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات هستیم و نیاز به آرامش و وحدت داریم گریزی به دعوت فتنه گران به دانشگاه چمران زد و گفت:از عزیران خواهش می کنم دست به کار افراطی نزنند از افرادی که منشا تحریک و التهاب هستند چرا برای سخنرانی در دانشگاه می کنید؟
آیت الله جزایری تصریح کرد:شما که در این دوسال از این کارهای نکردید چرا نزدیک انتخابات دست به این کارهای افراطی می زنید؟
وی با نام نیاوردن از انتصاب هشت زن در استان خوزستان برای بخشداری ها افزود: چرا در انتصابات به گونه ای عمل می کنید که خلاف نظر مراجع تقیلد باشد سزاوار نیست دل مراجع تقلید را که سن و سالی دارند در آخر عمری بیازاریم.
نماینده ولی فقیه در خوزستان تاکید کرد:مبادا با کارهای افراطی دل مراجع را که نمایندگان امام زمان در جامعه هستند به درد آوریم.
وی افزود:خواهش می کنم از کارهای افراطی پرهیز شود تا خداوند متعال هم عنایت بیشتری به ما داشته باشند البته من از آنها تشکر می کنم در این مدت کارها را با متانت جلو بردند و کارهای خوبی کرده اند اما این اواخر یکی دوتا حرکت انجام داده اند که در شان آنها نیست و امیدواریم که استمرار پیدا نکند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است