منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۰
شناسه خبر: 209671
گروه :خبر
13930611000676_PhotoA

وکیل آقازاده جنجالی تاکید کرد: آیت‌الله هم حکم صادره را غیرشرعی و غیرقانونی می‌داند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ساعت 15:30 دقیقه امروز مهدی هاشمی به همراه خانواده و وکلای خود برای معرفی خود به زندان اوین آمد و پس از خداحافظی با خانواده‌اش وارد زندان شد.

محمود علیزاده طباطبایی وکیل مهدی هاشمی با حضور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: آقای امین ناصری معاون دادستان و سرپرست دادسرا حضور داشتند که ما پس از صورت جلسه مهدی را تحویل دادیم.

وی افزود: حکم قطعاً و یقیناً خلاف بین شرع است و ما این موضوع را به زودی ثابت می‌کنیم و رئیس قوه قضاییه هم خواهد پذیرفت.

وی افزود: ما دلایل زیادی داریم برای اینکه نشان دهیم حکم خلاف بین شرع است و مهدی هم قبل از ورود به زندان صراحتاً اعلام و اصرار کرد که فیلم دادگاه پخش شود.

وکیل مهدی هاشمی تصریح کرد: من کفر می‌کنم اگر رئیس قوه قضاییه فقط فیلم را ببیند خودش ماده 477 (ماده 18 سابق) را اعمال می‌کند.

وی در پاسخ به این سؤال که از کجا می دانید رئیس قوه قطعاً قبول می‌کند، گفت: ما مسائلی را در دادگاه دیدیم که در صورت جلسات دادگاه است که همه اینها دلایل ما برای خلاف شرع بودن حکم است.

وی در خصوص پس گرفتن درخواست اعاده دادرسی گفت: ما درخواست اعاده دادرسی را به دیوان عالی ارسال کردیم، دیوان بیش از 40 شعبه دارد متأسفانه یکی از سایت‌ها به دروغ نوشته بود که ما خواسته‌ایم که به شعبه خاصی برود این در حالی است که ما خواستیم به شعبه ویژه نرود و آن شعبه‌ای بود که اگر می‌رفت حکم تأیید می‌شد.

وکیل مهدی هاشمی خاطرنشان کرد: اما می‌خواستند به شعبه 18 بفرستند که به همین دلیل ما پسش گرفتیم کما اینکه در تجدیدنظر هم خواهش کردیم به دو شعبه نرود چرا که ما از شعبه 54 شکایت داشتیم ولی متأسفانه به همان شعبه رفت.

علیزاده در پاسخ به این سؤال که آیا آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بیش از ورود مهدی به زندان با وی ملاقات داشت، گفت: ایشان از مجمع به خانه آمدند و ناهار را با مهدی صرف کردند.

وی تأکید کرد: آیت‌الله هم حکم صادره را غیرشرعی و غیرقانونی می‌داند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است