منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۵
شناسه خبر: 185951
گروه :خبر
IMG_0029

فرمانده سپاه حاجی آباد گفت: آیت‌الله شیخ نمر به‌عنوان عالم دینی و شیعی مورد حمایت همه روحانیت، حوزه‌ها، مراکز حوزوی، ملت‌ها و نظام‌های شیعی جهان اسلام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، سرگرد حجت امیری کیا  با اشاره به خبر رسانه‌های سعودی مبنی بر قصد رژیم سعودی بر اعدام آیت‌الله شیخ نمر از علمای برجسته شیعه عربستان اظهار داشت: شخصیت مذهبی و حوزوی و علمی آیت‌الله شیخ نمر شخصیتی است که متعلق به یک شهر و یک مکان خاص از عربستان نیست، این عالم وابسته به تشکیلات دینی و حوزوی شیعیان است.

فرمانده سپاه حاجی آباد افزود: آیت‌الله شیخ نمر به‌عنوان یک عالم دینی و شیعی مورد حمایت همه روحانیت و حوزه‌ها و مراکز حوزوی و ملت‌ها و نظام‌های شیعی جهان اسلام است.

وی با اشاره به برنامه‌های اشتباه از سوی آل‌سعود در عرصه دینی و سیاسی عنوان کرد: آنچه حکومت جدید عربستان در تصمیم‌های نسنجیده در ابعاد مختلف داشته در این مدت، حکایت از عدم تدبیر کسانی است که مسئولیت‌های مهم حکومتی و پادشاهی عربستان را به‌عهده گرفتند. همچنین در نسنجیده عمل کردن آنها می‌توان به نسل‌کشی مسلمین یمنی در ماه حرام اشاره کرد.

فرمانده ناحیه حاجی آباد در نشست با طلاب بسیجی گفت: امروزه راهبرد اصلی نظام سلطه برای مبارزه با انقلاب اسلامی، استفاده از ماهواره و شبکه های ماهواره ای است.

وی اظهار کرد: عقیده آن ها این است که می توان با تغییر فرهنگ و نگرش اسلامی ملت ایران را به زانو درآورد و با استفاده از ماهواره و جنگ نرم ایمان و حیا را از جامعه ایرانی گرفت.

امیری کیا افزود: این شبکه ها توسط یهود و دشمنان اسلام و ایران هدایت می شوند تا کانون گرم خانواده های ایرانی را هدف خود قرار دهند.

این مسئول نظامی خاطرنشان کرد: تبلیغ بی سامانی و لجام گسیختگی بجای خانواده های مومن و مذهبی، عادی جلوه دادن خیانت در روابط زوجین، عادی سازی مشروب خوری و برهنگی، عادی سازی روابط نامحرم، پایین آوردن سطح رضایت زوجین از یکدیگر و ترویج بی بندوباری و بی حجابی از مهم ترین فعالیت های دجال واره (ماهواره) است.

وی همچنین با اشاره به معضلات و آسیب های جدی ماهواره بر پیکره جوامع اسلامی خاطر نشان کرد: متاسفانه در سال های اخیر استفاده از ماهواره شیوع پیدا کرده که آثار مخربی نیز برجای می گذارد لذا نیاز است تا با یک برنامه ریزی منسجم و جایگزین کردن برنامه های فرهنگی اسلامی به مقابله با این دشمن بزرگ خانواده های اسلامی بپردازیم.

امیری کیا با تاکید بر آگاه سازی عمومی در خصوص آسیب های جدی ماهواره گفت: برخی افراد بدون آگاهی از  آثار مخرب ماهواره به تماشای شبکه های فاسد روی اورده اند که نیاز است روشن گری های تخصصی در مجامع عمومی صورت گیرد و جلوی شیوع صدمات ناشی از دجال واره گرفته شود.

امیری کیا درباره راه های مقابله با تهدیدات دجال واره گفت: شناخت بهتر رسانه ها، آموزش مهارت های زندگی، ترویج گفتگوی کلامی در خانواده های ایرانی، تقویت اعتماد به نفس، استقلال فرهنگی، تقویت باورهای دینی و اعتقادی و دشمن شناسی از مهم ترین راهکارهای مقابله با تهدیدات دجال واره است.

IMG_0019

IMG_0023IMG_0029IMG_0031

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است