منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۵
شناسه خبر: 270391
گروه :خبر
hormoz

این سومین پیام تبریک هسته‌ای روحانی بود که پس از موفقیت‌های هسته‌ای تیم مذاکره کننده ارسال شد اما چرا رهبری که بعد از پیروزی قهرمانان ورزشی کشور حتی شده با جمله‌ای کوتاه موفقیت آنان را تبریک گفته و از زحماتشان تشکر کرده‌اند، برای ادعای این پیروزی سکوت کرده‌‌اند؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، از صبح دیروز که رئیس محترم «فرجام برجام» را تبریک گفت، رسانه ملی و در کنار آن سایر رسانه‌های حامی دولت، خبرگزاری‌ها، وبسایت‌ها و حتی وبلاگ‌ها هر کدام به نحوی این خبر را از دید خود مورد توجه و تحلیل قرار دادند.

حسن روحانی

برخی رسانه‌ها از واکنش کشورهای دوست و دشمن، از ارسال پیام، تبریک و ابراز امیدواری‌های برخی از سران کشورها به سمت دفتر ریاست جمهوری و دفتر مقام معظم رهبری خبر دادند.

اما نکته مهم اینجاست، که اگر این موضوع آنقدر موفقیت آمیز است که هورا و براوی بیش از حد برخی از رسانه های حامی دولت را برانگیخته و به پایکوبی و بر تشت زدن وادار کرده است، پس چرا مقام عظمی ولایت فقیه این به اصطلاح دستاورد بزرگ هسته‌ای را تبریک نگفتند؟!

این سومین پیام تبریک هسته‌ای حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران اسلامی بود که پس از برخی از موفقیت‌های هسته‌ای تیم مذاکره کننده ارسال شد اما رهبر معظم انقلاب تا این لحظه واکنشی از خود نشان نداده‌اند!؟ رهبری که بعد از پیروزی قهرمانان ورزشی کشور حتی شده با یک یا دو جمله موفقیت آنان را تبریک گفته و از زحماتشان تشکر می کنند، امروز برای ادعای پیروزی مردان هسته ای ایران پای میز مذاکرات سکوت کرده‌‌اند؟

9 آذر سال 1392 حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه تبریک حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در خصوص روند مذاکرات هسته‌ای، ایشان مرقوم فرمودند: «دستیابی به آنچه مرقوم داشته‌اید در خور تقدیر و تشکر از هیئت مذاکرات هسته‌ای و دیگر دست‌اندرکاران است….» این جمله که تنها پاسخ مقام معظم رهبری در برابر پیام های تبریک هسته ای رئیس جمهور به رهبری انقلاب و ملت ایران است، چیزی که اگر اصولگرا هستیم، اگر اصلاح طلبیم و اگر حامی هر تفکر سیاسی مبتنی بر رهبری ولایت فقیه در کشور هستیم باید آن را مورد توجه قرار دهیم.

سکوت همیشه علامت رضایت نیست چرا که انتخاب بد از بین بدترها، یک اشتباه بزرگ است؛ همانطور که “بودن یا نبودن مسئله این است” یک دروغ ادبی است؛ همانطور که شعارمان بنی آدم اعضای یکدیگرند؛ یک خیال قرن 20 است؛ همانطور که متعلق و خدمتگزار مردم هستیم، یک عوام فریبی است؛ و…

واقعیت این است، قلب راکتور آب سنگین اراک، بتن آرمه شد… جای تبریک نیست.  واقعیت این است جان فشانی شهدای هسته ای نادیده انگاشته شده و کفر نعمت شد…. جای تبریک نیست. واقعیت این است که فناوری بومی هسته ای ما منفعل شد و این جای تبریک نیست. واقعیت این است که عزت مردم ایران… جای تبریک نیست، واقعیت این است که تحریم ها نه لغو بلکه تعلیق شد… جای تبریک نیست؛ واقعیت این است که تحریم های جدید وضع شد …و این جای تبریک نیست.

با این شرایط یاد این داستان افتادم که مردی، دزدی را در حال بریدن قفل در مغازه‌ای دید؛ از او پرسید چه می‌کنی؟ گفت: دارم تار میزنم! مرد پرسید: پس کو صدای تارت؟ دزد جواب داد: صدایش فردا در می‌آید….

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور