منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۵
شناسه خبر: 322676
گروه :خبر
هاشم

استاد حوزه و دانشگاه در واکنش به دیدار فائزه هاشمی با تعدادی از اعضای فرقه بهائیت، گفت: اقدام وقیحانه و دور از شأن فائزه هاشمی در دیدار با عضو ارشد بهاییان یک هنجار شکنی جدید از سوی فردی است که ضدیت او با انقلاب بارها به اثبات رسیده و تنها به دلیل انتصابش به آیت الله هاشمی رفسنجانی تا کنون با قاطعیت با او برخورد نشده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سیما رهگشای استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با خبرنگار سوریاس ؛ در واکنش به دیدار فائزه هاشمی با تعدادی از اعضای فرقه بهائیت، گفت: اقدام وقیحانه و دور از شأن فائزه هاشمی در دیدار با عضو ارشد بهاییان یک هنجار شکنی جدید از سوی فردی است که ضدیت او با انقلاب بارها به اثبات رسیده و تنها به دلیل انتصابش به آیت الله هاشمی رفسنجانی تا کنون با قاطعیت با او برخورد نشده است .

 

رهگشای با توجه به هشدار های مقام معظم رهبری به بحث  نفوذ در جامعه ، اظهار داشت: متاسفانه مسئله نفوذ که مدتی است مقام معظم رهبری هشدار آنرا داده اند یکی از خطراتی است که موجودیت نظام اسلامی را نشانه گرفته است، امثال این حرکتهای ساختار شکنانه تیز بینی رهبر فرزانه انقلاب را به خوبی به اثبات می رساند چرا که دامنه این نفوذ به درون خانه مسئولین تراز اول مملکتی نیز رسیده است .

 

وی ادامه داد :استکبار جهانی بویژه آمریکا و صهیونیسم که از طریق جنگ سخت به اهداف خود نرسیده اند امروز تغییر تاکتیک داده و با شیوه جنگ نرم در صدد نفوذ در عرصه های تصمیم سازی کشور بویژه عرصه های فرهنگی و سیاسی هستند .

 

این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: اینکه امروز مقامات آمریکایی خواستار آزادی بهائیانی شده که به اتهام جاسوسی دستگیر و بازداشت شده اند و همزمان خبر دیدار خانم فائزه هاشمی با برخی از چهر ه های سرشناس بهائیت منتشر می شود تقارن این دو خبر نشان از موفقیت دشمن برای نفوذ تا لایه های بالایی نظام و برخی از مسئولین رده اول کشور دارد .

 

وی افزود: در زمان حضرت امام (ره) نیزصدای منافقین از برخی ساده اندیشه ها شنیده می شد و امروز از بیت برخی از مسئولین ندای حمایت و هم پیمانی با جریان ساخته و پرداخته استعمار و استکبار یعنی بهائیت به گوش می رسد.

 

این استاد برجسته خاطر نشان کرد: هر چند ملت مسلمان و انقلابی ما هوشیارند و بصیرت انقلابی و ولایت مداری مردم چهره نفاق جدید را افشاء خواهد کرد اما مسئولان و دلسوزان نظام بویژه قوه قضائیه باید با اینگونه رفتارهای هنجار شکنانه برخورد نموده و دستهای پشت پرده این ماجرا را به مردم معرفی نمایند تا بار دیگر چنین گستاخیهایی در جامعه صورت نپذیرد .

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان