منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۴
شناسه خبر: 338129
گروه :خبر
hormoz

دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اظهار داشت: آیا دستگاه دیپلماسی قرار است در مقابل اقدام ضد ایرانی فرانسه هم سکوت کند، باید قبول کنیم عدم موضع‌گیری قاطع دستگاه دیپلماسی باعث شده تا فرانسه در اقدامات ضد ایرانی شریک شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، متین منتظمی دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با تاکید بر رفتارهای خصمانه فرانسه علیه ایران و انفعال دستگاه دیپماسی ایران، گفت: متاسفانه ما در برخی از زمان‌هایی که نیاز داشتیم دستگاه دیپلماسی یک موضع محکم بگیرد اینگونه نشده است، اخیرا هم شاهد یک حرکت ضدایرانی در فرانسه بودیم و باز هم موضع قاطعی از وزارت خارجه مشاهده نشده است.

وی به نقش فرانسه در مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و افزود: ما در مذاکرات هسته‌ای نیز شاهد کارشکنی‌های فرانسه بودیم و در آن زمان هم دولت برخورد قاطعی با این کشور نکرد و حتی دیدیم دولت در پاسخ به گستاخی‌های فرانسه در اولین فرصت دست به خرید 100 فروند ایرباس کرد.

منتظمی در ادامه با اشاره به برگزرای میتیگ منافقین در فرانسه، تاکید کرد: اقدام پاریس علیه ایران به نوعی یک دهن کجی بود و متاسفانه هیچ واکنش قاطعی از سوی وزارت خارجه به این دهن کجی پاریس انجام نشد.

وی گفت: متاسفانه آقای روحانی می‌خواهد به هر قیمتی شده با کشورهای اروپایی رابطه برقرار کند، به گفته وی اولاند به فکر ایجاد شغل برای جوانان ایرانی بود ولی الان مشخص شده ظاهرا تمام فکر و ذکر اولاند توطئه علیه ایران است.

دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اظهار داشت: آیا دستگاه دیپلماسی قرار است در مقابل اقدام ضد ایرانی فرانسه هم سکوت کند، سوال ما از دستگاه دیپلماسی این است که تا کی قرار است در مقابل گستاخی‌های غرب و امریکا سکوت کند، باید قبول کنیم عدم موضع‌گیری قاطع دستگاه دیپلماسی در برابر کشورهای غربی باعث شد تا فرانسه در اقدامات ضد ایرانی شریک شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت