منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۴۰
شناسه خبر: 180819
گروه :خبر
45989649-0

آیا وجود نازنین امام عصر(عج)از ما انتظاری دارند؟ به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ رخی از افراد در دوران غیبت تشرفاتی به محضر حضرت مهدی(عج) داشته اند و در این دیدار ها،اماممان نکاتی را بیان فرموده اند که برخی از وظایف ما را مشخص میکند؛که یکی از آنها حلال خوری است. داستان کوتاه در […]

آیا وجود نازنین امام عصر(عج)از ما انتظاری دارند؟

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ رخی از افراد در دوران غیبت تشرفاتی به محضر حضرت مهدی(عج) داشته اند و در این دیدار ها،اماممان نکاتی را بیان فرموده اند که برخی از وظایف ما را مشخص میکند؛که یکی از آنها حلال خوری است.

داستان کوتاه

در دامغان در میان سادات محترم شاه چراغی، یک نفر عارف وارسته به نام سید طاهر شاه چراغی بود،که هم واعظ و هم شاعر بوده و به عشق و شیدایی نسبت به امام عصر(عج)شهرت داشت.

او چهل بار امام زمان(عج) را در عالم خواب زیارت کرده بود،و این مطلب را در اشعار زیبای خود بیان نموده بود.ولی یک وقتی رابطه او با امام عصر قطع شد.

بسیار ناراحت شده و فریاد جانکاهش از فراق آن حضرت، بلند بود، همواره از عمق جان می سوخت که چرا از او سلب توفیق شده،از ته دل گریه ها و ناله ها کرد تا اینکه پس از یکسال فراق ، در عالم خواب به سعادت زیارت آن بزرگوار نایل گردید.

عرض کرد: آقا جان!من که سوختم، و نزدیک است از فراقت جان بسپارم ، چه شد که ناگهان از من بریدی و با من قطع رابطه کردی؟رازش چیست؟ قربانت گردم.

امام (عج) در پاسخ او به این مضمون فرمود:ای سید طاهر چرا به هر منزلی می روی؟چرا از هر غذایی میخوری؟تو به خانه کسی رفتی که غذایش مشکل داشت و حرام بود.از آن خوردی، نتیجه اش جدایی من از تو شد،سرانجام تا یکسال پاکسازی کردی و آب از دست رفته را به جوی خود باز گرداندی و در نتیجه به مقصود رسیدی.

منبع:مجله پاسدار اسلام شماره 294 صفحه 15/ کتاب تبلیغ سال 1394

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است