منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴
شناسه خبر: 364042
گروه :خبر
p1970808

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: بالاخره دل های سنگدل غربی ها جریحه دار شد و چشمان کور و گوش های بسته و کر شدن آنها از حمایت گروههای تکفیری و داعشی و کشتار بی رحمانه کودکان و مردم مظلوم عراق و سوریه بیدار شد و حداقل پارلمان اروپا در بیانیه ای از جامعه بین المللی خواست اقدامات فوری برای مقابله با کشتار وحشیانه داعشی ها در سوریه و عراق اجرا کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری امام جمعه شهرستان سیریک اظهار کرد: حق همیشه پایدار و ماندگار است و امروز ما شاهد هستیم کسانی که خودشان بوجود آورنده و حامی اصلی داعشی و تکفیری بودند امروز از عملکرد بی شرمانه آنها ،احساس و عواطف انسانی و بشریشان جریحه دار شده و از خواب غفلت بیدار شدند و به حمایت مظلومان می پردازند.

وی افزود: در بیانیه پارلمان اروپا علیه داعش به  موارد نقض حقوق بشر گروه تروریستی داعش، مصداق بارز جنایت علیه بشریت و جنایت جنگی توصیف شده و تاکید شده باید اقداماتی به اجرا گذاشته شود که به موجب آن، جنایات این گروه تروریستی علیه اقلیت ها در عراق و سوریه، در شورای امنیت سازمان ملل نیز نسل کشی اعلام شود.
امام جمعه شهرستان سیریک ابراز کرد: خداوند می فرماید آنهایی که حد و شرع خدا را رعایت نمی کنند جزء ظالمین هستند و رستگار نمی شوند و خداوند عذاب سختی برای آنها در دنیا و آخرت در نظر گرفته است.

حجت الاسلام و المسلمین صفایی حائری یادآور کرد:  نظم همیشه بعنوان شالوده اصلی یک زندگی کامل هم مورد تاکید حضرت حق و هم مورد توصیه و سفارش همه انبیاء و اوصیا و بزرگان دین اسلام بوده است.

امام جمعه شهرستان سیریک بیان کرد: 8 آبان ماه سال 1359 شهادت نوجوان و قهرمان محمد حسین فهمیده است که حضرت امام خمینی (ره) درباره این جوان شجاع و با ایمان فرمودند رهبر ما آن نوجوان 13 ساله ای است که نارنجک به کمر خود می بندد و برای دفاع از اسلام و انقلاب زیر تانک می رود.

حجت الاسلام و المسلمین صفایی حائری ابراز کرد: ما باید به همه نوجوانان و جوانان خودمان الگو بدهیم و بهترین الگو برای جوانان ما  مسلمانان الگو گیری و بهرمند شدن از فضائل و خصلت های  حضرت قاسم ابن الحسن (ع) است که راه رستگاری دنیا و آخرت را در شخصیت این بزرگوار به خوبی نمایان و مشخص است.

این مسئول اضافه کرد: 13 آبان ماه در کشور ما بیانگر سه رخداد  مهم و تاریخی است تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، 13 آبان 1357 که روز دانش‌آموز نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358 عنوان این سه واقعه تاریخی است که نمی‌توان هیچ یک را از نظر اهمیت نسبت به دیگری اولی تر دانست چرا که هر کدام در دوره وقوع تاثیر گذاری خاص خود را داشته و شرایط را به نحوی مهم برای وقوع انقلاب مردم در کشور تغییر داده‌اند.

امام جمعه شهرستان سیریک عنوان کرد: از همه مردم خوب و مومن و متدین شهرستان بخاطر شرکت و مشارکت خوب در مرحله اول  ثبت  نام اینترنتی طرح سرشماری نفوس و مسکن که شهرستان در سطح استان اول شد تشکر کرد  و نقش آمار را در جامعه برای برنامه ریزی و تدوین طرح ها و فعالیت ها در حوزه های مختلف جامعه بسیار مهم و ضروری برشمرد.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد