منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۷
شناسه خبر: 351048
گروه :خبر
%da%a9%d9%88%d9%87

یک دوره آموزشی کوهپیمایی ویژه کوهنوردان رودان در کوه‌های این شهرستان در حال برگزاری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پایگاه خبری ورزش هرمزگان، در این دوره آموزشی کوهپیمایی که با حضور عبدالرضا نقیب زاده مدرس فدراسیون از 15 ماه جاری آغاز و تا 19 همین ماه ادامه می‌یابد، به صورت مرحله‌ای و مجزا برگزار می‌شود.

در این دوره که در دو مرحله مجزا و در هر دوره دوازده نفر آموزش خواهند دید، شرکت‌کنندگان رودانی با مسائل مخلتف و مربوط به کوهنوردی آشنا می‌ شوند و ضمن دریافت آموزش‌های جدید و بروز، تخصص خود را نیز در این زمینه ارتقا می‌دهند.

در این دوره در کنار تمرینات بدنی و هوازی کوهنوردان با اصول امداد و نجات در کوه، استفاده از ابزار مناسب شرایط و ارتفاع، گره‌های کوهنوردی و … آشنا می‌شوند.

شهرستان رودان در بخش شمالی شرقی مرکز هرمزگان واقع و دارای کوه‌های مرتفع و صعب‌العبور است.

این شهرستان و شهرستان‌های مجاور به عنوان یکی از مناطق مورد علاقه برای پیماش و کوهنوردی در بین علاقه‌مندان به این رشته ورزشی مطرح است.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور