منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۷
شناسه خبر: 355698
گروه :خبر
dsc_5137-1

فرماندار شهرستان ابوموسی با اشاره به جایگاه والای نهاد تعلیم و تربیت گفت: آموزش و پروش به تنهایی از عهده همه مسائل و مشکلات بر نمی‌آید و نیازمند مشارکت همه مردم و سایر دستگاه‌ها و بخش‌های دیگر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، محمد سعیدی فرماندار شهرستان ابوموسی در جمع معلمان، دانش آموزان و والدین به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس گفت: نهاد تعلیم و تربیت از جایگاه ویژه ای برخوردار است و حل مشکلات آن را مستلزم مشارکت همه مردم و سایر دستگاهها دانست.

وی اظهار کرد: تقارن هفته دفاع مقدس و بهار تعلیم و تربیت فرصت مغتنمی برای انتقال ارزشهای انقلاب اسلامی و فرهنگ ایثار و شهادت به نسلی که انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را از نزدیک لمس نکرده اند می باشد.

سعیدی افزود: ما در دوران هشت ساله دفاع مقدس ۳۶ هزار شهید دانش آموز تقدیم انقلاب اسلامی کردیم. شهیدانی که هم در عرصه علم و هم در عرصه جهاد و ایثار و شهادت سرآمد دوران خود بودند.

فرماندار ابوموسی تصریح کرد: آموزش و پرورش به لحاظ اینکه تربیت کننده نسل آینده و تامین کننده نیروی انسانی متخصص کشور می باشد از جایگاه والا و ویژه ای برخوردار است.

وی خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش در حال حاضر با در اختیار داشتن بیش از یک میلیون معلم و ۱۳٫۵ میلیون نفر دانش آموز بزرگترین دستگاه اجرایی کشور است.

رئیس شورای آموزش و پرورش ابوموسی با اشاره به نقش تاثیرگذار والدین در تعلیم و تربیت فرزندان خود، تاکید کرد: اولیاء باید مشارکت ویژه ای در این زمینه  داشته باشند و بیش از گذشته با مربیان فرزندانشان ارتباط و همکاری کنند و نسبت به تحصیل دانش آموزان و فرزندان خود توجه بیشتری نمایند.

سعیدی گفت: این مشارکت صرفا از بعد مالی نیست و والدین می توانند در تمامی زمینه ها نهاد تعلیم و تربیت کشور را در امر آموزش و پرورش فرزندان این مرز و بوم یاری نمایند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است