منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۷:۵۹
شناسه خبر: 342399
گروه :خبر
950503asda

فرماندار شهرستان حاجی آباد با بیان اینکه آموزش و پرورش زیربنای توسعه و پیشرفت کشور می باشد اظهار کرد : همکاری و همراهی با آموزش و پرورش و تلاش در راستای برطرف نمودن مسائل و مشکلات آموزش و پرورش بخصوص مدارس مهمترین اولویت کاری فرمانداری می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم شهرستان حاجی آباد،حمیدجهانگیری،فرماندار شهرستان حاجی آباد گفت : زیربنای توسعه و پیشرفت هر جامعه ای آموزش و پرورش می باشد و برای داشتن کشوری آباد وپیشرفته وهمچنین تحقق برنامه چشم انداز بیست ساله کشورباید به مبحث آموزش و پرورش نگاه ویژه ای داشت .

وی بیان داشت : فرهنگیان بازوان توانمند نظامند بازوانی که کار تعلیم و تربیت نسل متخصص و نخبه دیروز ، امروز و فردای کشور را بر عهده دارند.

مقام عالی دولت درشهرستان حاجی آباد افزود : همچنانکه به آموزش و پرورش نگاه ویژه ای داریم سطح توقعات نیز از آموزش و پرورش نسبت به سایر ارگانهای دیگربسی بیشتر می باشد.

این مقام مسئول افزود : همه ی ما مدیون خون شهدا و همچنین مردم صبور و ولایتمداریم لذا برما تکلیف است که در راستای کاهش مشکلات و فراهم نمودن رفاه بیشتر مردم تلاش و همتی دوچندان داشته باشیم .

در اولین روز از شروع به کار فرماندار جدیدشهرستان حاجی آباد، مدیر و جمعی از فرهنگیان و پرسنل اداری مدیریت آموزش و پرورش با فرماندار این شهرستان دیدار نموده و با خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدیدمیثاق نمودند.

 

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی