منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۲
شناسه خبر: 212971
گروه :خبر
IMG-20150408-WA0014-1-250x300

مسئول انجمن نمایش شهرستان میناب با اشاره به اینکه آموزش هنرجویان از اهداف نمایش های اجرای عمومی است ، گفت: این برگزاری ها و اجراها و به نقد کشیده شدن آثار باعث می شود تا هنرمندان سطح دانش خود را بشناسند و در جهت رفع نواقص خود بر آیند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،ایوب رحیمی مسئول انجمن نمایش شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده  با بیان اینکه  اجرای عمومی باعث می شود هنرمندان دیگر کارهای سایر گروه ها نیز مشاهد کنند و می تواند کلاس درسی برای دیگر هنرجویان جوان باشدافزود :اجرای عموم می تواند به ارتقای سطح تئاتر در استان کمک نماید.

 

رحیمی از هنرمندان فعال عرصه تئاتر درباره این جشنواره بیان داشت : این جشنواره ها اتفاق بسیار ارزنده و خوبی است که حداقل هنرمندان این عرصه را دور هم جمع می کند و به سطح بازیگری و کارگردانی آنها توجه ویژه ای می شود .

 

وی  تاکید کرد : باید فرصتی پیش بیاید که بعد از جشنواره گروه های سطح استان به اجرای عموم بپردازند که این امر حسن ها و ویزگی هایی دارد در شهرستان هایی که در حوزه تئاتر فعال نیستند انگیزه ای بوجود آید و گروه ها و هنرمندان فعالیت بیشتری انجام میدهند .

 

وی در خصوص راهکارهایی که برای ارتقای سطح جشنواره ترسیم شده است، گفت: در دوره گذشته به این نتیجه رسیدیم که برگزاری اجرای عموم می تواند به ارتقای جشنواره کمک کند.

وی نمایش هایی که برای اجرای عموم در شهرستان میناب توسط کارگردانان در حال اماده سازی هستند، بدین شرح اعلام کرد: نمایش چاقوی دم کرده شب به کارگردان  حسن ذاکری/نمایش همه هم باید بشنوند هم ببینند به کارگردانی محمد سلیمی/ نمایش بادی لنگویچ به کارگردانی ایوب رحیمی و جعفر قاسمی/ نمایش آوازهای پریشانی کارگردانی علی رحیمی/نمایش آتش افروزان سقا خانه ‌‌به کارگردانی رضا بهنامی  که این نمایش ها برای حضور در جشنواره تئاتر استانی نیز اماده میشوند.

 

مسئول انجمن نمایش شهرستان میناب خاطر نشان کرد : اگر به جز بخش بزرگسال ، بخش کودک و نوجوان هم دوباره به این جشنواره اضافه شود هنرمندان فعال در این بخش نیز می توانند مجالی برای ارائه آثار خود به علاقه مندان بیابند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است