منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۸
شناسه خبر: 217816
گروه :خبر
940614bhgjubbbbb

رئیس اداره آموزش و پرورش گفت:متاسفانه در بعضی از مراکز برای جلب رضایت اولیاء نوآموزان اقدام به آموزش حروف الفبا، اعداد و می نمایند که این امر خلاف قانون پیش دبستانی ها ،بوده و آموزش در مقطع اول ابتدایی را با مشکل مواجه خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل  از پیارم، مهدی سالاری در جمع مدیران مراکز پیش دبستانی و مدیران مجتمع اظهار کرد : مراکز پیش دبستانی در صورتی موفقند که مطابق بخشنامه های وزارت آموزش و پرورش فعالیت نموده و از فعالیت های خارج ازشرح وظایف خود فراتر نروند.

وی بیان داشت :‌متاسفانه در بعضی از مراکز برای جلب رضایت اولیاء نوآموزان اقدام به آموزش حروف الفبا ، اعداد و …می نمایند که این امر خلاف قانون پیش دبستانی ها ،بوده و آموزش در مقطع اول ابتدایی را با مشکل مواجه خواهد کرد.

در ادامه رئیس آموزش و پرورش اظهار داشت : هرچند مراکز پیش دبستانی غیر دولتی می باشند اما روند فعالیت های آموزشی آنان باید مطابق بخشنامه های ارسالی وزارت آموزش و پرورش باشد.

سالاری از مراکز پیش دبستانی به عنوان مراکز آموزش مفاهیم قرانی نام برده و از موسسین و مدیران این مراکز خواست : آموزش مفاهیم قرآنی را اولویت اول خود داشته باشند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان حاجی اباد، افزایش کیفیت آموزشی را مورد تاکید قرار داده و بیان داشت : رسیدن به کیفیت آموزشی مد نظر با توانمندسازی نیروهای آموزشی امکانپذیر می باشد.

مهدی سالاری افزایش کیفیت آموزشی را مورد تاکید قرار داده و بیان داشت : رسیدن به کیفیت آموزشی مد نظر با توانمندسازی نیروهای آموزشی امکان پذیر می باشدکه این مهم با نظارت ،بازدیدهای هدفمند و مستمر و رصد روند تدریس در مدارس امکان پذیر می باشد.

وی بیان داشت : مدیران مجتمع که نماینده اداره در مدارس می باشند نقش و سهمی مهم در موفقیت این امر داشته و دارند.

رئیس اداره آموزش و پرورش همچنین از مدیران مجتمع ها خواست : در خصوص کاهش مشکلات مالی مدارس ،ضمن بهره گیری از مشارکت اولیاء و خیرین ،استفاده از پتانسیل دهیاری ها و بخشداری های منطقه را نیز در دستور کار خود داشته باشند.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد : همچنان هم دلی و هم زبانی ،و فراهم نمودن رضایت ارباب رجوع و به خصوص اولیاء دانش اموزان مهمترین رکن فعالیت های مجموعه اموزش و پرورش این شهرستان می باشد.

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است