منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
شناسه خبر: 276671
گروه :خبر
Copy of IMG_6130

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان اظهار کرد :آموزش ابتدایی بیانگر اهمیت نظام حکومتی و سیاست گذاران آموزش و پرورش است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم،عباس نسب، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان با بیان این نکته که در مقطع ابتدایی فرصتی برای از دست دادن نداریم افزود : دانش آموزی که امسال کلاس اول است ،فرصت امسال را از دست بدهد و نتواند به توانمندی های مورد نیازش دست یابد برای همیشه این فرصت ارزشمند را از دست داده و قابل برگشت نخواهد بود.

وی با اشاره به  اهمیت مقطع ابتدایی اظهار کرد :سیاست گذاری های امروز نظام آموزشی کشور بر مبنای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است که در واقع چراغ راهی است بیش از یک سوم توجهات به معطوف آموزش ابتدایی است.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان یادآورشد: سیاست های اجرایی و نقشه راه سندتحول که به زودی اعلام خواهد شصت وسه راهکار اجرایی وجود دارد که بیست راهکار آن مربوط به دوره ابتدایی و پیش دبستانی است.

وی تصریح کرد:  آموزش ابتدایی بیانگر اهمیت نظام حکومتی و سیاست گذاران آموزش و پرورش است لذا سیاستمداران توسعه کشور به این نتیجه رسیده اند که اگر قرار است توسعه و تغییری ایجاد شودمنشاء اصلی و نقطه سرآغاز آن آموزش و پرورش می باشد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان