منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۵
شناسه خبر: 254937
گروه :خبر
image546303

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سرعت پیشرفت اسلام ناب محمدی در نیجریه بسیار بالاست، مردم علاقه زیادی به اسلام پیدا کرده اند که باعث نگرانی آمریکا شده است.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سردار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، صبح امروز در حاشیه مجمع عمومی بسیج که در مشهد درحال برگزاری است در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجمع عالی بسیج یک اتاق فکر بزرگ است که بیش از صدهزار عضو در همه عرصه ها دارد که این مجمع جلسه سالانه خود را در مشهد طی امروز و فردا تشکیل می دهد.

وی افزود: نتیجه و برآیند مجمع در قالب سه سند ارائه می‌شود، سند اول فردا بعدازظهر، سند دوم بیانیه بیش از صد صفحه ای است که در کمیسیون های مجمع پیش نویس شده و در تاریخ ده دی بعد از نهایی شدن که مواضع بسیج است که شامل راهکارهایی برای معضلات کشور است منتشر می شود.

نقدی گفت: در تمام شهرها بسیج دانشجویی و دانش آموزی داربم که توجه مجمع به این رده ها نیز هست به اندازه ای که بتوان مورد توجه قرار داد نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به کشتار مسلمانان در نیجریه گفت: سرعت پیشرفت اسلام ناب محمدی در نیجریه بسیار بالاست، مردم علاقه زیادی به اسلام پیدا کرده اند که باعث نگرانی آمریکا شده است زیرا روی نفت آنجا حساب زیادی باز کرده و دوست دارد هیچ مزاحمی برای جپاول نفت  آنجا نداشته باشد.

وی افزود: آمریکا و صهیونیست ها به دنبال ناامن کردن مجامع اسلامی هستند، اما خون مظلومینی که اینطور ظالمانه ریخته می شود، نتیجه برعکس خواهد داد.

نقدی درباره بیانه بسیج تأکید کرد: نگاه بیانیه بسیج این است که ما برای همه مشکلات برنامه داریم.

وی با اشاره به روز بصیرت گفت: ۹ دی قیام ملی مزدم بصیر بود، اوج بصیرت خود را به نمایش گذاشتند تا درس عبرتی برای سایرین باشد، برخی از این حرکت ها درس نمیگیرند و به دنبال ایجاد شرایط برای توطئه های بعدی هستند.

نقدی در پایان خاطر نشان کرد: نقش عمده بسیج در مقابله با توطئه ها، بصیرت بخشی عمومی است تا جامعه درگیر حرکات دشمن نشوند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است