منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۷:۵۸
شناسه خبر: 178494
گروه :خبر
13920306144822282587343

فرمانده ناحیه سپاه میناب با بیان اینکه آمریکا بزرگ ترین تهدید جهان است، گفت: سازمان ملل همگام و هماهنگ با آمریکاست و بدون اجازه آمریکا هیچ بیانیه ای را صادر نمی کند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، حبیب الله سهرابی، فرمانده سپاه ناحیه میناب با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران با 5+1 گفت: ایران هیچگاه بدنبال سلاح هسته ای نبوده و دشمنان این نظام و انقلاب ازپیشرفت روز افزون ایران بخصوص در بحث هسته ای واهمه دارند.

وی با اشاره به اینکه ایران مستعمره آمریکا بود و تمامی سرمایه های این ملت را غارت می کردند، افزود: امروز ایران تنها کشوری است که جلوی زورگویی های آمریکا ایستاده و معادلات سیاسی آمریکا را در منطقه خاورمیانه بر هم زده است.

سهرابی بزرگترین تهدید جهان آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست واظهار داشت: بیشترین کلاهک های هسته ای در اختیار اسرائیل است  و به جهت سلطه بر کشورهای دیگر از آنها استفاده می کنند.

وی تصریح کرد: سازمان ملل همگام و هماهنگ با آمریکاست و بدون اجازه آمریکا هیچ بیانیه ای را صادر نمی کند .

فرمانده سپاه ناحیه میناب افزود: در توافق نامه هسته ای آمریکایی ها اعلام کردند که توافق بد با ایران نمی کنیم که این موضوع بعد از بیانیه لوزان سوئیس مشخص شد و آمریکایی ها خلاف چیزی که در بیانیه مشخص شده بود حرف زدند که این دشمنی آشکار آمریکا با ایران را می رساند.

سهرابی خاطر نشان کرد: تیم مذاکره کننده هسته ای ما باید با دقت و هوشیاری کامل مذاکرات را دنبال کنند و در صدور بیانیه ها نهایت دقت را داشته باشند که حقی از ملت ضایع نشود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان