منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۳
شناسه خبر: 237108
گروه :خبر

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا امروز بعد از ۳۷ سال می‌خواهد از پسابرجام راهی برای بازگشت فراهم کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، علی رضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست “فصلی نو از مبارزه” گفت: آمریکا امروز بعداز37سال می‌خواهد از پسابرجام راهی برای بازگشت فراهم کند.

وی با تأکید بر اینکه بالاترین سطح نفوذ درسطح مسئولان است، گفت: بدترین نوع نفوذ نیاز و محتاج بودن به آمریکا به عنوان عنصر نجات بخش است، منجی دانستن آمریکا خطری است که انقلاب را تهدید می‌کند.

زاکانی خاطرنشان کرد: برخی مسئولان معتقدند بدون تکیه به سرمایه گذاران خارجی نمی‌توان کاری از پیش برد و خود را محتاج  آمریکا می‌دانند و می‌خواهند از این طریق حق زیستن مسالمت آمیز کنار آنها را کسب کنند و بروز این تفکر در کتاب مبانی نظری برنامه چهارم توسعه که در زمان اصلاحات تدوین شد قابل مشاهده است.

به گفته وی، راه و فصل نو برای مبارزه با استکبار مبارزه با اندیشه منحط وابستگی به آمریکا در اندیشه مسئولان است، این اندیشه ذهن مسئولان را مثل موریانه خالی و آنها را ابزار دشمن می‌کند، آمریکا در کجا مشکلات آن کشور را حل کرده که حالا در ایران بیکاری را حل کند،حضور آمریکا سم مهلک منطقه است.

زاکانی خاطرنشان کرد: لاریجانی در طیف اصولگرایی است اما برخی رفتارها و عمل او غیر اصولگرایانه است، به دوستان گفتیم هزینه باری که مجلس می‌تواند در برجام بردارد نباید به رهبری موکول شود، متاثریم چرا باری که ما باید برداریم رهبری باید هزینه آن را بدهند.

وی با بیان اینکه نامه روحانی نشان داد دولت به نامه رهبری در برجام عملا بی توجه است، گفت: بند 2 و 3 و 4 نامه روحانی از بنیان نادرست است. این نامه می‌خواهد قضیه را در حد کلیات و تعارفات نگه دارد. دولت باید تجدیدنظر کند. مردم اجازه نمی‌دهند با منافع ملی برخورد انتخاباتی و جناحی شود، دولت نامه رهبری را جدی بگیرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود