منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۸
شناسه خبر: 326238
گروه :خبر
781838

مشاور عالی نماینده ولی فقیه درسپاه گفت: امروز آمریکا بحث مذاکره را مطرح می کند تا از رهگذر رابطه، نفوذ پیدا بکند و از طریق نفوذ در حوزه های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی درگذر زمان این روح انقلابی را از ملت ایران بگیرند و انقلاب را پای میز مذاکره تسلیم خودش بکند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سردار یدالله جوانی عصر امروز در یادواره شهدای روستای برمهان نیشابور اظهارداشت: امروز استکبار نظام سلطه از رهبری ما تبعیت می خواهد، از ملت ما تبعیت می خواهد، تبعیت یعنی که حرفشان راگوش بکنیم، هسته ای و موشکی و حقوق بشر را مطرح می کنند تا برویم پای میز مذاکره و در هر موضوعی بخشی از خواسته های آنان را بپذیریم، اینجا وظیفه چیست؟ ” انعبدوالله وجتنبو طاغوت چی می شود؟!خدا چه میگوید؟ خدا می فرماید کافرین را اطاعت نکنید امروز می خواهند درپای میز مذاکره به عقب نشینی از آرمانها وادارمان بکنند.

وی بابیان اینکه آمریکا از مذاکره هدف دارد عنوان کرد: خطر اینجاست که عده ای می گویند اگر می خواهیم رونق اقتصادی باشد، اگر می خواهیم اشتغال باشد، باید این راه رابرویم !

جوانی با پرسش این سؤال که چه شد درکشوری که دولتمردانش می گفتند باید ایران را از صحنه روزگار محو کنیم تصمیم به مذاکره می گیرند گفت:سه دهه گذشت، آنها فهمیدند که چه  اشتباه راهبردی کرده اند.

وی تأکید کرد: باید از بحث هسته ای درس گرفت، عبرت آموخت، تصور نکنیم از طریق مذاکره و گفتگو دشمن را وادارکنیم، دست از دشمنیش بردارد! چرا؟ چون او مشکل با هسته ای و حقوق بشر ما ندارد، او مشکلش این است که ما از او تبعیت نمی کنیم، که این به خاطر  قیام در راه خداست و راه شهیدان راه عبودیت و بندگی و راه مبارزه باطاغوت است.

وی ادامه داد: متأسفانه کسانی امروز راه های دیگری را پیشنهاد می دهند؛ برجامهای 2 و3 را معرفی می کنند.

مشاورعالی نماینده ولی فقیه درسپاه تأکید کرد:در مکتب امام(ره) آمریکا، نه تنها کدخدای جهان نیست، بلکه ستمگر و ظالمی است که باید با او مبارزه کرد، ایستادگی در برابر آمریکا نصرت الهی دارد و اگر این پایداری باشد آینده همان است که حضرت روح الله(ره) نویدش را دادند که فرمودند” قرن 21 قرن غلبه مستضعفین برستمگران است وما آمریکارا زیرپا می گذاریم.”

سردار جوانی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دانشگاه امام حسین (ع)گفت: حضرت آقا فرمودند “خرمشهرها درپیش است” یعنی چه؟ دشمن در پرتو جنگ نرم می خواهد خرمشهر دلها را درمشت خود بگیرد. دشمن درجنگ نرم می خواهد افکار را در دست خود بگیرد و به جای سرمایه گذاری در بمبهای میکروبی وشمیایی، سرمایه گذاری درشبکه های ماهواره ای و فضای مجازی می کند که این، سنگرها ی ایمانی را فرو بریزد، وقتی این سنگر ها فرو ریخت روح انقلابی را بگیرد و ملتی که در 15 خرداد قیام کرد و از اسلام درباری به سمت اسلام انقلابی روی آورد کم  کم از اسلام انقلابی فاصله بگیرد و به سمت اسلام امریکایی رو بیاورد.

جوانی با ابراز تأسف از همنوا شدن برخی در داخل کشور با دشمن گفت: امروز کسانی به دنبال پیاده سازی نقشه دشمن هستند که اگر آگاهانه باشد خیانت است باید خیانتکاران رابشناسیم وآگاه باشیم.

وی تاکید کرد:با کاروتلاش جهادی وپیاده سازی اقتصاد مقاومتی پیروز جنگ اقتصادی وفرهنگی دشمن خواهیم بود.

مشاورعالی نماینده ولی فقیه درسپاه به قیام 15 خرداد پرداخت و اظهارداشت: قیام 15 خرداد دو وجه دارد یک وجه آن غم و اندوه ومصیبت است که  مأموران رژیم به دستوراربابشان امام را اسیرکردند، امامی که قیام کرده بود، امامی که قیامش براساس این آیه قرآن بود، که می فرماید درتمام میان نصایح و موعظه ها یک موعظه دارم که  درراه خدا قیام کنید وجه دوم این روز نقطه شروع مبارزه با طاغوت، روز رستاخیز ملت ایران است، روز بذرافشانی برای انقلاب اسلامی، روز رهایی ملت از اسلام درباری و سکولار ورفتن به سوی اسلام ناب است.

پس از سخنرانی سردارجوانی، سردار حاج صادق آهنگران با نوحه سرایی وقراعت اشعار حماسی دوران دفاع مقدس شور حال خواصی به محفل بخشید.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر