منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۰
شناسه خبر: 280284
گروه :خبر
image636512

سردار دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریای سپاه اظهار داشت: آمریکا از آنجایی که لقب شیطان بزرگ را دارد و طبق فرموده قرآن کریم که با صراحت بیان شده است شیطان هیچ موقع به تعهدات خود پایبند نمی ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریای سپاه در مورد تهدیدات و تحریم هایی که بعد از برجام از طرف غرب بر روی ایران اعمال می شود اظهار داشت: آمریکا از آنجایی که لقب شیطان بزرگ را دارد و طبق فرموده قرآن کریم که با صراحت بیان شده است، شیطان هیچ موقع به تعهدات خود پایبند نمی ماند.

وی در ادامه در مورد رفتار کشور و دولتمردان در خصوص این تهدیدات گفت: به خاطر عدم اعتماد به آمریکا باید هر لحظه مواظب و مراقب باشیم.

سردار فدوی در پایان با اشاره به توانایی سپاه در برقراری امنیت مرزهای آبی کشور گفت: مطمن باشید امنیت در مرزهای آبی کشور به طور کامل و  قاطع برقرار است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است