منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۶
شناسه خبر: 180304
گروه :خبر
image234829

این نیرو گاه های هسته ای که شباهت زیادی به تاسیسات هسته ای ایران دارد کمک شایانی در تدوین سیاست های اوباما برای مقابله با فعالیت های هسته ای ایران و نیروگاه هایش کرده تا ایالات متحده آمریکا نیز در مسابقه با ایران عقب نماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا روزنامه نیویورک تایمز از مخفی کردن یک برنامه جدید اتمی در آمریکا خبر داد.

این روزنامه آمریکایی نوشت: در حالی که سیاست مداران 7 کشور بزرگ دنیا در لوزان سویس مشغول یافتن جواب برای سولاتی سخت از قبیل چگونه باز نگه داشتن نیرو گاه های اتمی ایران  بدون آزاد گذاشتن این کشور در رسیدن به تسلیحات اتمی بودند، مشخص شد ایالات متحده، کیلومترها زیر جنگل های تنسی در حال اجرای طرحی بزرگ و سری برای تولید نسل جدیدی از کلاهک های اتمی بوده است.

 

 

به گزارش نیویورک تایمز سانتریفیوژ های غول آسایی که در حدود 10 سال پیش به یاری دولت وقت لیبی و ایالات متحده ساخته شده بود در نیروگاه اُوک ریج روزانه در حال غنی سازی  اورانیم هستند.

 

این نیرو گاه های هسته ای  که شباهت زیادی به تاسیسات هسته ای ایران دارد کمک شایانی در تدوین سیاست های اوباما برای مقابله با  فعالیت های هسته ای ایران و نیروگاه هایش کرده تا ایالات متحده آمریکا نیز در مسابقه با ایران عقب نماند.

 

این نیروگاه که گفته می‌شود به صورت اختصاصی و با کپی برداری صد درصدی از نیروگاه های ایران ساخته شده با هدف شناسایی نقاط حساس نیروگاه های ایرانی و متوقف کردن سیر صعودی پیشرفت آنها در حال فعالیت است.

 

یکی از متخصصین ارشد هسته ای نیروگاه جنگلی تنسی  در مصاحبه با خبرنگاران گفت: ما بسیار بیشتر از آنچه که باید در مورد سانتریفیوژ های هسته ای ایران میدانیم و کاملا شباهت ها و تفاوت ها را بررسی کرده ایم تا به شناختی کامل از نیروگاه های این کشور برسیم.

 

این درحالی است که دور بعدی مذاکرات روز چهارشنبه در وین  آغاز خواهد شد و این پروژه های سری کاخ سفید باعث ایجاد نوعی بی اعتمادی در هزاران نفر از کارکانان  پروژه های تاسیساتی منهتن آمریکا شده است که در صورت تشدید این فعالیت ها به نظر میرسد این تلاش ها نتیجه معکوسی را برای این کشور به همراه داشته باشد

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی