منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۷
شناسه خبر: 324777
گروه :خبر
hormoz

روزنامه لبنانی «الجمهوریه» هدف سفر معاون وزیر دارایی و خزانه‌داری آمریکا به بیروت را ترسیم چارچوب تحریم‌های مالی حزب الله و در راه بودن لیست جدیدی از تحریم‌ها علیه این حزب دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سفر «دانیل گلاسر»، معاون وزیر دارایی و خزانه‌داری آمریکا در دایره حمایت مالی از تروریسم به لبنان در واقع چارچوب تحریم‌های مالی و بانکی آمریکا علیه حزب الله و در قالبی کلی‌تر گرو‌ه‌های تروریستی فعال در منطقه را ترسیم کرد.

از آنچه توسط معاون وزیر دارایی و خزانه‌داری آمریکا ترسیم شده باید در انتظار اعلام فهرست دیگری از اشخاص حقیقی و حقوقی از سوی واشنگتن باشیم که مشمول این تحریم‌ها خواهند شد.

به نوشته روزنامه لبنانی «الجمهوریه» محافل مالی و بانکی لبنان بر این باورند، هدف سفر گلاسر به بیروت تعریف چارچوب دقیق این تحریم‌ها و تفهیم وظایف و مسئولیت‌های نظام بانکی و مالی لبنان در برابر آن است که چکیده آن اعمال دقیق و بدون چشم پوشی خواسته‌های آمریکا است.

پیشتر فراکسیون پارلمانی لبنان با دعوت از مقامات لبنانی برای عدم اجرای خواسته‌های آمریکا تأکید کرده بودند که این مسئله استقلال لبنان را نشان رفته است.

به این ترتیب، ظرف روزهای آتی باید شاهد تشدید نظارت‌ بانک‌های لبنانی بر حساب‌های حقیقی و حقوقی حزب الله باشیم و اینکه نام‌های دیگری نیز به فهرست پیشین افزوده خواهد شد.

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی