منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷
شناسه خبر: 178584
گروه :خبر
index

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا نیازمند مذاکره با ایران است، گفت: ما برای اثبات حقانیتمان به دنیا بدنبال عدل و تفاهم دو طرفه هستیم.

سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیم، نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران با 1+5  و فشار آمریکا  به کشور گفت:مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان به دنیا ثابت کرد که فشارهای سیاسی و تحریم های اقتصادی تاثیری بر هدف مردم ما ندارد و قدرتمند تر از گذشته در عرصه جهانی حاضر شدیم.

هاشمی با اشاره به داشتن آزادی عمل در تحقیقات هسته ای برای کشور افزود:هر کشوری که  توانایی تحقیقات هسته ای را داشته باشد در مسائل فناوری دچار مشکل نخواهد شد و کشور ما به هیچ وجه نباید در این حوزه محدودیت داشته باشد.

وی با بیان اینکه تحقیقات هسته ای مانند سایر علوم روز دنیا است ، اظهار کرد: فناوری هسته ای در جهت حل مسائل مشکلات علمی است و در زمینه های پزشکی، کشاورزی و تحقیقاتی نیازمند تکنولوژی هسته ای است.

 

 

نماینده مردم شرق هرمزگان با اشاره به اینکه  تحقیقات قدرت علمی و فناوری کشور را  ارتقا دهد، تصریح کرد:برخورداری از علوم روز دنیا حق همه کشورهاست و کشور ما هیچ محدودیت علمی را نمی پذیرد.

وی تاکید کرد: محدودیت های در راستای صلح آمیز بودن استفاده از انرژی هسته ای است و ایران به دنیا ثابت کرد که دنبال مصالح سالم و داشتن تکنولوژی است و تمایلی به ساخت بمب  اتم ندارد.

هاشمی  با بیان اینکه آمریکا به مذاکرات با ایران  احتیاج دارد، گفت:کشورهای قدرتمند نیازمند ارتباط مناسب با ایران هستند و مسائل هسته ای بهانه ای برای کنترل ونظارت بر ایران است لذا کشور ما سلطه و استعمار آمریکا را نمی پذیرد.

 

 

نماینده مردم شرق هرمزگان با بیان اینکه ادامه تحریم ها کشور را قدرتمند تر از گذشته می کند، خاطر نشان کرد:تحریم یک سیاست  مردوداست به همین دلیل کشورهای قدرتمند دنیا به دنبال حل مشکلات با هستن لذا ما نیز برای  اثبات حقانیتمان به دنیا بدنبال عدل و تفاهم دو طرفه هستیم.

 

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است