منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۸
شناسه خبر: 235060
گروه :خبر
IMAGE635730010178773069

امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت: تکلیف امروز ما مبارزه با نفوذ و نقشه دشمن در منطقه است دشمن به دنبال تفرقه و نفوذ است باید مراقبت کنیم که شکاف بین مسئولین و مردم ایجاد نشودو همه ید واحده باشند.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام مختاری در خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه این هفته اظهار داشت: نگاه و منطق اسلام سکوت در مقابل ظلم و ظلم پذیر بودن را نمی پذیرد و یک جامعه ایمانی نباید در مقابل ظلم سکوت کند.

حجت الاسلام مختاری در ادامه با اشاره به سیره امام سجاد(ع) افزود: امام سجاد(ع) در سخترین شرایط با ظلم و ستم مبارزه می کردند و از تمام توان خود برای مبارزه با ظلم و ستم استفاده می کرد، گریه ایشان و دعاهای این بزرگوار سینه به سینه در بین مردم منتشر می شد، مهمترین مبارزه امام تربیت مبلغ و فرستادن به بلاد مختلف بود.

مختاری در ادامه تاکید کرد: ماشیعیان باید با تمام وجود خود در مسیر مبارزه با ظلم و ستم گام برداریم و شعار بزرگ مرگ بر آمریکا را هیچ گاه فراموش نمی کنیم و شعار مرگ بر آمریکا مرگ بر ظلم و ستم است، نماد ظلم و ستم و تجاوز امریکا است و امریکا یزید زمان است امریکا با واسطه و یا بی واسطه در منطقه جنگ افروزی می کند.

وی در ادامه یادآور شد: امت ایران اسلامی مرید سید شهدا دست از شعار مرگ بر امریکا برنمی دارد امسال به فضل خداوند متعال این نسل سوم و چهارم انقلاب علمه مبارزه با ظلم، استکبار و نفوذ امریکا از نسل اول و دوم انقلاب تحویل خواهند گرفت و 13 ابان امسال تمام کشور ما هم صدا مرگ بر آمریکا و مرگ بر سیاست های غلط امریکا خواهد بود امریکا چقدر دارد جنایت می کند در دنیا فلسطین، لبنان، عراق و سوریه، میانمار، افریقا هرجای عالم که ظلم و ستمی است منشا ان آمریکا است.

مختاری ادامه داد: در سوریه مدعی شدند که ما می خواهیم با داعش مبارزه کنیم دیدیم وقتی نیروهای سپاه قدس و سوریه، ارتش عراق و روسیه می خواستند بر داعش غلبه پیدا کنند برای داعش تجهیزات آوردند این مبارزه دروغین نماد ترویز جنایات انهاست این اعتلافی که به راه انداختند یک اعتلاف دروغین است که در مقابل افکار عمومی جهان جوابی در مبارزه با تروریسم داشته باشند و دوم بزرگ کردن داعش در مقابل ملتهای جهان و بگویند 40 کشور قدرتمند دنیا در کنار هم قرار گرفتند نمی توانند با داعش مقابله کنند و یک دروغ بزرگتر را به جامعه جهانی القا بکنند.

امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت:وقتی چهار کشور چهارگانه دنیا روسیه ایران سوریه و عراق پا به میدان عمل گذاشتن کار داعش تمام بود و انها دوبار به داعش تجهیزات و پول دادند و از داعش دفاع می کردند، شما که اهل مبارزه با تروریسم نیستید رها کنید این چهار کشور فاتحه داعش را خواهند خواند،امروز تمام وجود جوانان ایران اسلامی پر از خشم و نفرت از امریکا است.

مختاری در ادامه با اشاره به سخن مقام معظم رهبری افزود: بعضی ها به دنبال این هستند که چهره کریح و زشت آمریکا را بزک بکنند آنها دین و انقلابی گری به کنار وفاداری به مسائل کشور و عقل چی می شود کدام عقل اجازه می دهد که چهره کریح امریکا را بزک کنند و خوب جلوه بدهند و کلاه بر سر مردم بگذارد و امریکا را فرشته نجات معرفی بکنند.

مختاری در ادامه بیان داشت: بارها این مسئله تکرار شده است که کدام کشور از نفوذ امریکا سود برده باشد که کشور ما دومی باشدکدام کشور با نفوذ امریکا اقتصاد و دانشش رشد کرده است چرا باید مسائل مملکت را در نظر نگیرد.

وی ادامه داد: اگر ما در کشور خودمان یک قاچاقچی مواد مخدر را اعدام می کنند شعار حقوق بشر سر می دهند ولی در عربستان یک عالم بزرگ را حکم اعدام صادر می کنند صدایشان هم در نمی آید بلکه حمایت می کنند زیرا عربستان همپیمانانش است.

مختاری در پایان در خصوص برجام بیان داشت: برجام توسط مقام معظم رهبری با 9 شرط امضاء شد و اجرای مشروط برجام اغاز شد کار برجام عملا با تحقق این شرایط باید اجرا بشود در خواستمان از همه کسانی که دلسوزانه نقد کردند دیگر دوران نقد برجام باید تمام بشود الان وقت اجرای برجام و وقت نظارت بر آن است و دولت محترم باید با نهایت دقت و حواس جمع ، مجلس هم با نظارت ، شورای امنیت و نخبگان جامعه و مردم باید بر برجام نظارت کافی داشته باشند که شروط رضایت بخش نامه مقام معظم رهبری تحقق پیدا بکند.

مختاری در پایان افزود: تکلیف امروز ما مبارزه با نفوذ و نقشه دشمن در منطقه است دشمن به دنبال تفرقه و نفوذ است باید مراقبت کنیم که شکاف بین مسئولین و مردم ایجاد نشودو همه ید واحده باشند.

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است