منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹
شناسه خبر: 249980
گروه :خبر
13930624000738_PhotoA

موشه یعلون، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بامداد شنبه در نشست مرکز سابان گفت واشنگتن باید کشورهای عرب را برای مبارزه با ایران هماهنگ کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، موشه یعلون، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، بامداد شنبه در نشست مرکز سابان وابسته به اندیشکده بروکینگز، بار دیگر ادعاهای بی‌پایه علیه ایران را تکرار کرد و از دولت آمریکا خواست کشورهای عرب را برای مبارزه با ایران سازمان‌دهی کند.

این وزیر رژیم صهیونیستی، رژیمی که تنها دارنده سلاح‌های هسته‌ای در خاورمیانه است، با تکرار اظهارات سال گذشته بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی توافق هسته‌ای بین ایران و گروه 1+5 را اشتباه تاریخی خواند.

یعلون گفت که ایران هنوز به دنبال تبدیل شدن به یک قدرت نظامی هسته‌ای است و از برنامه‌هایش دست نکشیده است.

وی با متهم کردن ایران به قاچاق سلاح به یمن از طریق عمان گفت لازم است دولت آمریکا کشورهای عرب منطقه را برای مبارزه با ایران سازمان‌دهی کند.

یعلون در بخش دیگری از اظهاراتش به موضوع سوریه پرداخت و مدعی شد که این کشور برای مدت زمان طولانی درگیر بی‌ثباتی خواهد بود.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره دعوت از ایران به مذاکرات بین‌المللی حل بحران سوریه گفت که این فرایند دیپلماتیک می‌تواند به ایران در سوریه «هژمونی» بدهد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی