منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۴
شناسه خبر: 271628
گروه :خبر
hormoz

سفارت آمریکا در بغداد، با تکذیب خبرهای منتشر شده در خصوص رسیدن شمار زیادی از نیروهای این کشور به عراق، تأکید کرد که این نیروها فقط جایگزین می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و  به نقل از راه دانا، این سفارتخانه روز پنجشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد، گزارشهای منتشر شده مبنی بر رسیدن شمار بسیاری از نیروهای ارتش آمریکا به عراق نادرست است، و قرار است در هفته های آینده نیروهای لشکر 82 که اکنون در بغداد مستقر هستند، با نیروهای لکشر 101 جایگزین شوند.
در این بیانیه آمده است که این اقدام بخشی از مأموریتهای دوره‌ای نیروهای آمریکایی است و تعداد این نیروها در عراق مانند گذشته 3500 نفر باقی خواهد ماند.

سفارت آمریکا در بغداد خاطرنشان کرد که مأموریت لشکر 101 همان مأموریت نیروهای لشکر 82 یعنی مشاوره و آموزش است.

طی روزهای گذشته رسانه‌های محلی با انتشار خبرهایی اعلام کرده بودند که به زودی شمار بسیاری از نیروهای آمریکایی وارد عراق شده و به غرب این کشور اعزام می شوند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است