منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳
شناسه خبر: 204070
گروه :خبر
IMG_8142
 

واکنش علمای اهل سنت هرمزگان به محدودیت دفاعی؛

آمریکا از رشد موشکی ایران واهمه دارد / امنیت کشور قابل مذاکره نیست

علمای اهل سنت استان هرمزگان با انتقاد از محدودیت های دفاعی لحاظ شده در یکی از بندهای توافق نامه هسته ای هر گونه کاهش و دخالت غربی ها در امنیت کشور را غیر قابل مذاکره و مردود بیان کردند.

شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت  سیریک در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به اهمیت جلوگیری از دو دستگی در کشور گفت : واکنش همه خوبی ها در زمان حاضر محوریت رهبری است و اگر چنین نباشد کشور ایران به  سرنوشت  مشکلات  مصر دچار خواهد شد.

 

 
وی اظهار کرد: در  جامعه ما مبارزه با استکبار همیشگی  است و با حفظ اتحاد و  اطاعت از رهبری  مشکلی پیش نخواهد آمد و این محوریت باید ادامه داشته باشد.
افراز در ادامه با اشاره به اقدامات گروهی  بعضی افراد در زمینه توافق هسته ای گفت : فعالیت  ها باید با محوریت رهبری انجام  شود  و اگر هر کس بخواهد نظر شخصی خود را اعمال کند موفق نخواهیم بود .

 

 

وی با انتقاد از محدودیت های احتمالی دفاعی ایران گفت :موضوع  امنیت  کشور قابل  مذاکره  نیست  و در زمینه موشکی کوتاه نخواهیم آمد و ما با اقتدار ایرانی اسلامی برای دفاع از کشور خود تلاش می کنیم.

 

 

 

آمریکا از رشد موشکی  ایران واهمه دارد / به  هیچ قیمتی از  مبارزه  با استکبار کوتاه نخواهیم آمد

 

علی ماهیگیر امام‌جمعه موقت اهل‌سنت گهردو سیریک با توجه به بیانات رهبری مبنی بر جلوگیری از دودستگی درکشور  گفت : مسئولیت ما در مرحله اول شناخت جامعه و  تقویت درونی  خود مان  است  که با  به  اشتراک  گذاشتن استعدادها  و بهره  گیری  از  نیروی  جوان  زمینه سوء استفاده دشمنان را مسدود کنیم.

 
وی در ادامه افزود : با  دشمن شناسی  در مرحله  دوم  باید برنامه  های  دشمن  برای  ایجاد دو دستگی  در  کشور  را  از  بین  برد.

 
ماهیگیر در ادامه تصریح کرد : اقدام مردم در زمینه توافق هسته ای باید به عنایت مطالبی که مطرح می شود و روشنگرایی که رهبر می فرمایداعمال کنیم و توافقی که انجام شده است و اگر خطوط قرمز را رعایت شده است این توافق را به دیده احترام بگذاریم و اگر چنین نبود با کمک کارشناسان دولت باید از حق ملت خود دفاع کرد.

 
وی در  واکنش  به  تهدیدهای  پوچالی غرب  گفت : ما به لطف و عنایت الهی و سوابقی که داریم از هیچ گونه تهدیدی نمی هراسیم و کشور ما در آن زمان که با عراق در حال جنگ بوده ایم با نیروهای خود ، مقتدرانه در  مقابل  استکبار  جنگیده و  هم اکنون نیروهای  سپاه و ارتش و نیروهای معنوی مردم و ایمان در مقابل هر تهدیدی می ایستیم.

 
ماهیگیرافزود : آمریکا و غرب از توان موشکی ما واهمه دارند و ما بدون نیاز پوشالی جهان دارای استقلال هستیم.

 

 

فعالیت صلح آمیز  هسته  ای با  اتحاد  ملت  ادامه  دار  است
محمد صدیق  بهجت  امام جمعه اهل سنت  بندرلنگه گفت : مسلم است اگر اختلاف و دو دستگی  در  جامعه به وجود  آید  وحدت یک ملت از بین  می رود  و  نقشه دشمنان برای  نابودی  اتحاد اجرایی می شود  و بنابراین  برای  جلوگیری  از این چنین  موضوعی  باید فرمایشات رهبر را همیشه مدنظر داشته باشیم.

 
وی افزود : آنچه مهم است و تمام حکومت  های  استکبار از پیشرفت ایران ناراحت اند ، فعالیت صلح آمیز  هسته ای ماست و می خواهند که وحدت و یکپارچگی  ملت ما را از بین ببرند و ما باید آن را حفظ کنیم و به پیشرفت و تعقل برسیم و کشور ما دنبال علم و بتواند به تلاش موفق برسد.

 
بهجت در ادامه با اشاره به تهدید غربی ها  در  نابودی ارتش  ایران گفت : آنها با ما همیشه در حال جنگند و هر زمانی به یک صورت قصد  خرابکاری  در  کشورمان  را  دارند  ، اما این  اتحاد  ملت  ایران  است  که  هر  بار  با  هر  تهدیدی  با  ریسک  پذیر  بودن  دشمن  را  سرخورده  تر  از  قبل  شکست  می  دهند.

 
امام جمعه اهل سنت بندرلنگه در ادامه افزود : مسئولین کشور به  طور  مداوم   آمادگی  نیروهای خود را اعلام  کرده اند و هیچگاه این  تهدید  های  تو خالی واهمه  ای  در  میان  مردم  ایجاد  نخواهد  نکرد.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی