منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵
شناسه خبر: 305715
گروه :خبر
20151002070858

امام جمعه بندرچارک گفت: آمریکایی ها با این حیله ها می خواهند زیر بار تعهدات برجام نروند و به اصطلاح از حیله (فرار رو به جلو) استفاده می کنند تا زیر بار مسؤلیت شانه خالی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مـــــرواریــــد نــــیــــوز؛   امام جمعه شهر بندر چارک در خطبه های امروز بعد از سفارش به تقوی یکی از عوامل تزلزل در خانواده را بد خلقی بر شمرد و اظهار داشت: در روایات خلق نیکو و دیانت را برای ازدواج، دو معیار اساسی و عمده است وتمام خانواده هایی که بااین دومعیاراساسی تشکیل شدند موفقند.

 

 

وی در بخش دیگری به میلاد آفتاب(امیر المؤمنین علی(علیه اسلام)) و فرزند برومندش امام جواد (علیه السلام) اشاره کرد و در سال (اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل)حضرت امیر (علیه السلام) را بهترین الگو برای کار و جهاد دانست و افزود: حضرت امیر (علیه السلام) با توجه با اینکه مسؤلیت ثقیل امامت و رهبری امت داشتند ولی در هیچ مقطعی از کار غفلت نداشتند و درآمدها را انفاق می کردند و تا الان هم آثار آن حضرت (علیه السلام) در تولید نخلستان و فدک و … بعنوان میراث گرانبها باقی است که ان شاءالله مسیر بازدید برای همگان باز گردد و از فدک و … در مدینه منوره بازدید کنند.

 

 

 

امام جمعه بندرچارک در ادامه خطبه ها به فرمایشات مقا م معظم رهبری پرداخت وبیان کرد: ایشان میفرمایند: ( آمریکا صداقت در برخورد با تروریسم ندارد)و  با تأیید و تأکید بر عدم صداقت آمریکا به مصداقهای بیش از حد خیانت آمریکا از جمله مسئله برجام که لغو تحریم هایکی ازبندهاست اما با این وجود به ایران اجازه دسترسی به نظام مالی آمریکا نمی دهند و یا در بعضی مسائل تحریمها هنوز ادامه دارد.

 

 

 

حجت الاسلام و المسلمین شاکری در این باره خواستارپاسخ مسئولین شد و عنوان کرد: مسؤلین محترم جواب هرزه گوییهای آمریکا بدهند تا فکر نکنند اینجا لیبی است وآن بلایی که برسرلیبی آوردند اینجاهم میتوانند به انجام برسانند، اینجا با همه جا متفاوت است.

 

 

 

وی در ادامه افزود: آمریکایی ها با این حیله ها می خواهند زیر بار تعهدات برجام نروند و به اصطلاح از حیله (فرار رو به جلو) استفاده می کنند تا زیر بار مسؤلیت شانه خالی کنند.

 

 

 

امام جمعه شهر بندر چارک رژیم طفل کش آل سعود را نوکر حلقه به گوش آمریکا خواند و گفت: حکام مرتجع ان شاءالله بخود بیایند و منافع جهان اسلام را به خطر نیندازند.

 

 

حجت الاسلام و المسلمین شاکری در پایان فرصت فوق العاده ایام البیض را متذکر شدند و بیان کرد:  هر کس می تواند در این مراسم مبارک شرکت کند، دریغ نکند و از فیض حضور در جمع دلباختگان معنویت، معنا پیدا کند که معنا پیدا کردن انسان به امور معنوی است نه مادی و اگر کسی فکر بقاء ابدی می باشد باید به امر باقی تکیه بزند و امور مادی بقایی ندارند.

 

 

انتهای پیام/ب

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی