منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۶
شناسه خبر: 180389
گروه :خبر
13930305000043_PhotoA

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:‌ امروز رژیم صهیونیستی، پایگاه‌های آمریکایی در کشورهای اسلامی و رژیم آل‌سعود در محاصره مجاهدان اسلام است.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در رزمایش الی بیت‌المقدس بسیجیان سپاه تهران بزرگ که عصر امروز در محل تیپ پیاده آل‌محمد (ص) برگزار شد اظهار داشت: این رزمایش لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب برای آمادگی هر چه بییشتر است.

وی افزود: برنامه‌های متنوعی برای آمادگی بسیجیان در سال جاری خواهیم داشت و آمادگی برای دفاع از اسلام را نمایش می‌دهیم.

نقدی تاکید کرد: این رزمایش پاسخی به رجزهای دشمنان شکست خورده است که درس عبرت نمی‌گیرد و هنوز هم رجزخوانی می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج تاکید کرد: رئیس‌جمهور آمریکا حتما باید گوش تفنگداران خود را در دست نوجوانان بسیجی ما ببیند تا دست از رجزخوانی بردارد. رئیس‌جمهور مفلوک آمریکا یک بار دیگر از گزینه‌های روی میز حرف زده و گفته ما با سلاح S300  که به ایران داده‌اند هم می‌توانیم نفوذ کنیم. هنر ارتش آمریکا و هم‌پیمانان آنها را در این سال‌ها دیده‌ایم. هر کجا با مجاهدان اسلام مواجه شدند شکست خوردند.

نقدی ادامه داد: هنر آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی و آل سعود کودک‌کشی است و هنر دیگری ندارند و صدها میلیارد دلار از مردم دنیا و مالیات مردم مظلوم خود را خرج تجهیزات و جنگنده برای کشتن بچه‌ها می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج گفت: شما پشت میزنشینان آمریکا که گزینه‌ها را روی میز و زیر میز می‌برید بدانید گزینه‌های ما در میدان هستند. آنها اگر بدانند رزمندگان بسیجی ما چه نقشه‌ای برایشان کشیده‌اند خودشان حاضرند چندین S300 و پاتریوت به نیروهای مسلح ما بدهند تا دست از این نقشه برداریم و نقشه مافوق تصور آنهاست.

وی افزود: مگر آنها نادر مهدوی را یادشان رفته که با یک قایق ماهیگری چه بر سر ناوهایشان آورد. مگر ذلت طبس را فراموش کرده‌اند. مگر ارتش آمریکا فرار ذلت‌بار و خفت‌بار تفنگدارانش را از بیروت از یاد برده و مگر ضربات رزمندگان اسلام را در بین‌النهرین و عراق عظیم فراموش کردند. بدانند جوانان ما مرد جنگ و آماده‌اند تا درسی به آنها بدهند که نامشان از تاریخ حذف شود و ننگ آمریکا و رژیم صهیونیستی را از سر ملت مظلوم دنیا پاک کنند. اگر آمریکایی‌ها بدانند نقشه جوانان ما چیست به هیچ وجه از گزینه نظامی حرف نمی‌زنند.

نقدی با بیان اینکه توان آمریکا را در یمن، غزه و لبنان دیده‌ایم، گفت: امروز رژیم صهیونیستی و پایگاه‌های آمریکایی در کشورهای اسلامی در محاصره مجاهدان اسلام است. همچنین رژیم آل سعود در گرداگرد خود در محاصره مجاهدین اسلام است و اگر حرکتی کند این محاصره تنگ‌تر می‌شود.

وی در پایان اظهار داشت:‌ رزمندگان بسیجی برای صدور فرمان فرمانده کل قوا برای فتح بیت‌المقدس آماده‌اند و گردان‌های بسیج روز به روز کماً و کیفاً بیشتر و بهتر می‌شوند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است