منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۹
شناسه خبر: 191374
گروه :خبر
ContentImages_64665

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان حاجی آباد گفت: آمریکایها گرگ صفت هستند و حرف های زیبا می زند اما در عمل چشم طمع به ایران دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،حجت الاسلام درویشی در گفتگو با خبرنگار پیارم حاجی آباد، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در حرم امام راحل (ره) اظهار کرد: باید اهداف امام خمینی(ره) وهدفش از قیام را آن گونه بود تبیین گردد، کسی که دم از امام می زند باید تابع راه ایشان  و در این زمینه با تمام وجود احساس مسئولیت کند چون انقلاب با خون هزاران شهید به ثمر نشست امنیت ، عزت ما مدیون انها است باید دشمن را شناخت و مواظب حیله های آن بود.

حجت الاسلام درویشی در ادامه افزود: فرمایش مقام معظم رهبری در جمع هزاران نفر از مردم و مسئولان در حرم مطهر امام راحل درباره هفت نکته از زندگی سراسر الهی و نورانی ایشان بود. خصوصا در مورد استکبار ستیزی واستقلال کشور و عدم توجه به آمریکا بود یکی از بیانات امام راحل درباره آمریکا لقب شیطان بزرگ بود که بسیار مهم بود آمریکا بارها سعی کرد نظر امام را جلب کند.

وی در ادامه بیان داشت: آمریکایها گرگ صفت هستند و حرف های زیبا می زند اما در عمل چشم طمع به ایران دارند، به حرف های شان نمی شود اعتماد کرد از همان ابتدای انقلاب کارشان این بود که به کسی رحم نمی کردند، دنبال منافع خود هستند اوضاع امروز منطقه نتیجه اقدامات آمریکا ست.

حجت الاسلام درویشی ادامه داد: جریان داعش مورد تایید امریکا و ساخته و پرداخته دست آنها است اسلامی که آمریکا دنبالش آن هستند با اسلا م ناب فرق دارد، اسلامی که آمریکا وانگلیس آن را دنبال می کنند اسلام شیطان است .

درویشی در ادامه با اشاره به سخنان رهبری افزود: عده ای سعی دارند امام خمینی را تحریف کنند و به بنفع خودشان از آن بهره برداری کنند از این گونه افراد باید ترسید.

وی در ادامه تصریح کرد: باید به این نکته توجه داشت که گرگ همیشه گرگ هست هیچگاه خوی استکباری خود را از دست نمی دهد طبق فرمایش مقام معظم رهبری افراد مذاکره کننده ما مورد وثوق هستند اما طرف مقابل همان گرگ هست که امام راحل نسبت بدان اشاره کردند و مقام معظم رهبری هم بارها تاکید کردند. ا

وی در پایان افزود: کسانی که دم از اسلام می زنند خصوصا دم از شیعه وسنی ولیکن به مقدسات دینی اهانت می کنند ومورد حمایت آمریکا وانگلیس هستند آنها برادران شیطان هستند نباید به آنها اعتماد کرد.

 

انتهای پیام/

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی