منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۶
شناسه خبر: 205120
گروه :خبر
318450

استاد دانشگاه حاجی آباد با بیان اینکه شایعه آمدن،موگرینی و فابیوس به ایران بیشتر به یک عملیات روانی شبیه است افزود : آنها به دنبال ایجاد نشان دادن فضای غیر دپلماتیک در ایران هستند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، محمد میرزاده در گفتگو با خبرنگار پیارم ، در رابطه با سفر فابیوس وزیر امور خارجه فرانسه به ایران گفت : کشورهای اروپایی آرزوی یافتن بازار ایران را در سر دارند زیرا ایران برای این کشورها به عنوان پل ارتباطی و اقتصادی شرق و غرب است.

 

 

میرزاده در ادامه افزود: شایعه آمدن،موگرینی، فابیوس به ایران بیشتر بیک عملیات روانی شبیه است تا زمینه هایی را ایجاد کنند روابط دیپلماتیک بین ایران و اروپا وجود ندارد و از نظر قوانین ورود ایشان به کشور قبل از برقراری روابط با این کشور منع دارد.

 

 

میرزاده تصریح کرد: ورود آقایان فابیوس منع قانونی ندارد اما با توجه به مشکلاتی که برای کشور ایجاد کردند فرانسه در مسئله تحریمها به کشور ما فشار آورد بهتر بود به این سرعت به ایشان مجوز ورود داده نمی شد.

 

 

این مدرس دانشگاه افزود: افرادی همانند فابیوس که در مذاکرت نتوانسته اند به اغراض خودشان در توافق هسته ای دست یابند اکنون به سمت و سوی تامین منافعشان آمده اند و کشور ما باید با این افراد مشکوک و محتاط برخورد کرده و نظارت کنترل شده ای را در فضای اقتصادی و پیشرفت داشته باشیم .

 

 

وی در پایان افزود: فابیوس و حزبش افراد پست و به نوعی مرتبط با صهیونیست های بین المللی هستند و کشورهای اروپایی ،استکباری و آمریکایی معمولا دارای این چنین حالاتی هستند و در برخورد با این کشورها یا باید قطع رابطه کلی کرد و یا این که در صورت رابطه عواقب این کار را کنترل کنیم.

 

 

انتهای پیام /س

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است