منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۲
شناسه خبر: 205041
گروه :خبر
114

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت: رتبه ها و قبولی کنکور سراسری دانش آموزان این شهرستان در رشته ای مختلف علوم انسانی ، علوم تجربی ، ریاضی و زبان انگلیسی مشخص شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، محمد فولادی در مصاحبه ای اختصاصی با خبرنگار آذینی افزود: با توجه به رتبه ها و نفرات مجاز به انتخاب رشته ها الحمدالله نسبت به سال گذشته هم از نظر کمی و هم کیفی از رشد قابل قبولی برخوردار می باشیم و امیدواریم دانش آموزان با بهره گیری از مشاوره های درست و منطقی مشاورین نسبت به سرنوشت و آینده خویش بهترین الگوها و روش های تحصیلی و شغلی را انتخاب داشته باشند.

 

 

این مسئول ابراز داشت: در رشته علوم انسانی دانش آموزان شرکت کننده شناسایی شده و تعداد 83 نفر مجاز ، 61 نفر رتبه زیر ده هزار و 11 نفر دارای بهترین رتبه 1329 می باشند.

 

 

فولادی خاطرنشان کرد: در رشته ریاضی دانش آموزان شرکت کننده شناسایی شده که 31 نفر مجاز ، 24 نفر دارای رتبه زیر 10 هزار و 2 نفر دارای بهترین رتبه 3000 می باشند.

 

 

وی بیان کرد: در رشته علوم تجربی دانش آموزان شرکت کننده شناسایی شده که از 136 نفر مجاز 19 نفر دارای رتبه زیر 10 هزار نفر و یک نفر با بهترین رتبه 7350 می باشد.

 

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک اضافه کرد: در رشته زبان انگلیسی دانش آموز شرکت کننده شناسایی شده که از 54 نفر مجاز ،8 نفر دارای رتبه زیر 10 هزار ، 8 نفر دارای بهترین رتبه مجاز بین 1647 نفر می باشد.

 

 

انتهای پیام/س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی