منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
شناسه خبر: 357979
گروه :خبر
img-20161003-wa0026

فرماندار حاجی اباد گفت:ارائه آمار دقیق در سرشماری نفوس و مسکن، پایه و اساس برنامه ریزی و توسعه همه جانبه و متوازن کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از خبرنگار پیارم،  حمیدجهانگیری در جمع شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی اظهار کرد: برنامه ریزی صحیح مستلزم داشتن آماری دقیق و صحیح می باشد که این مهم با همکاری و همراهی همه ی مردم امکان پذیر خواهد بود.

وی شرکت خوب و گسترده مردم در سرشماری را نمونه ی بارز همکاری و همدلی مردم با دولت دانسته و یادآورشد: دولت برای برنامه ریزی ،
تخصیص اعتبارات لازم و همچنین توسعه همه جانبه کشور نیازمند آماری دقیق و صحیح می باشد که شوراها و دهیاران باراهنمایی های لازم و تشویق و ترغیب مردم می توانند نقش ارزشمند و مهمی را در این امر مهم ایفا نمایند.

جهانگیری در خصوص شایعه تاثیر سرشماری بر یارانه ها نیز گفت : این سرشماری هر 5سال یکبار از طرف مرکز آمار کشور انجام می شود و هیچ گونه ارتباطی با یارانه ها ندارد.

وی با اشاره به مزایای سرشماری اینترنتی مزایای اظهار داشت: در این روش فرد با صبر و حوصله بیشتری به سوالات پاسخ خواهد داد و همچنین با توجه به سال اقتصاد مقاومتی صرفه جویی بیشتری بدنبال خواهد داشت که از آحاد مردم درخواست می شود برای ثبت اطلاعات خود به سایت سرشماری مراجعه نمایند.
وی گفت: از دهیاران و شورای روستایی انتظار می رود که در اطلاع رسانی ثبت نام اینترنتی سرشماری اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: آمار دقیق در سرشماری مبنای برنامه ریزی و تصمیم گیری برای مدیران ارشد استان است که ارائه آمار غلط و نادرست این مهم را با مشکل مواجه خواهد کرد.

فرماندار شهرستان حاجی آباد خاطرنشان کرد : پس از پایان سرشماری از شوراها و دهیاران فعال در عرصه سرشماری به طور ویژه تجلیل به عمل خواهد امد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است