منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۲
شناسه خبر: 351313
گروه :خبر
img_2745

امام جمعه موقت رودان گفت: شجره خبیثه ملعونه یعنی یک دومان ناخلف و جریان انحرافی است که دامن گیر جهان اسلام شده است، این جریان انحرافی همکاری عجیبی به شدیدترین دشمنان اسلام و مسلمین می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ حجت الاسلام رضا مهدوی امام جمعه موقت رودان در خطبه های عبادی سیاسی امروز شهرستان با اشاره به سوره مبارکه مائده درباره سفارش به تقوا، اظهار کرد: انسان موجودی است که با دیگران زندگی می کند و در یک زندگی اجتماعی تضادها و تزاحماتی وجود دارد، و خطاها و لغزشهایی مرتکب می شود، اگر بناست درباره دیگران قضاوت کنید باید از جاده عدالت خارج نشوید، و به کاندیدایی که نظرت با او نبوده باید تقوا و عدالت را رعایت کنید.

وی با اشاره به شهادت امام محمدباقر(ع)، افزود: ایشان چهار سال امام حسین(ع) و ۳۸ سال دوران حیات پدر بزرگوارش را درک کردند و بعداز پدر ۲۰سال امامت را در شرایط سخت آن زمان به خوبی اداره کرد، هم در دوران قبل و بعد از امامت رنج های بسیاری را کشید وسلاطین ظالم را تحمل کردند.

مهدوی سالروز وفات آیت الله طالقانی اولین امام جمعه تهران را گرامی داشت و ادامه داد: امام خمینی(ره)، این شخصیت بزرگوار را به عنوان ابوذر زمان معرفی کردند و از بیان گویای او به شمشیر بران مالک اشتر یاد کردند.

امام جمعه موقت رودان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری درباره فاجعه منا و پیامی که برای موسم حج برای حجاج فرستادند، گفت: یک استدلال زیبایی رهبر انقلاب درباره مسئله شهادت حجاج بکار بردند و آن این بود که براساس شهادت شاهدان عینی، آل سعود مقصر این فاجعه است، اگر مقصر نیستد پس چرا اجازه نداند که یک کمیته بین الملل تشکیل شود و برای مسلمانان جهان مشخص کنند که آل سعود مقصر نیست، بلکه دست آمریکای جنایتکار درکار بود.

وی افزود: مفتی وهابیت شیخ عبدالعزیز مطرح کرد که خیلی از حجاج برای کشته شدن مسابقه می دادند و بعد بحث قضا و قدر را مطرح کرد که این حرفها کاملا غلط است و برهمه روشن است که آل سعود متأسفانه بندگی آمریکا و اسرائیل را انجام می داد.

خطیب نماز جمعه موقت رودان اضافه کرد: در همین اقدامات زشت ضد بشری که مانع اعزام حجاج ایرانی مرتکب شدند، دست به فرافکنی علیه جمهوری اسلامی ایران می زنند و ادعا می کنند که ایران خود مانع تراشی کرده است.

حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه معظم له دولت آل سعود را به شجره خبیثه ملعونه تعبیر کردند، تصریح کرد:شجره خبیثه ملعونه یعنی یک دومان ناخلف و جریان انحرافی است که دامن گیر جهان اسلام شده است، این جریان انحرافی همکاری عجیبی به شدیدترین دشمنان اسلام و مسلمین می کند.

وی با اشاره به اینکه دولت آل سعود گرفتار یک خودزنی سیاسی است، ادامه داد: حمله ناجوانمردانه به مردم مظلوم یمن، جریان افتادن جرثقیل، حادثه منا و اعدام شیخ نمر، برای اینست که عربستان سعودی می خواهد در یک طرح آمریکایی اسرائیلی از تشکیل جبهه متحد علمای اسلام جلوگیری کند.

امام جمعه موقت رودان خاطرنشان کرد: آل سعود طلایه دار تأسیس حوزه های علمیه وهابیت است، وهابیت تندرویی که جز خودش همه را مشرک می داند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است